WYSZCZUPLANIE CIAŁA PRZY POMOCY WYSOCE SKONCENTROWANYCH ULTRADŹWIĘKÓW

HIFU SMARTFOCUS – urządzenie do modelowania ciała ultradźwiękami

Urządzenie HIFU SMARTFOCUS V umożliwia selektywną redukcję tkanki tłuszczowej, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii w wyszczuplaniu – HIFU, czyli wysoce skoncentrowanych ultradźwięków (ang. High Intensity Focused Ultrasound). Zabiegi HIFU to obecnie jedne z najchętniej wybieranych przez pacjentów nieinwazyjnych terapii wyszczuplających. Urządzenie HIFU może również służyć poprawy kondycji skóry w najbardziej newralgicznych miejscach. Zabiegi z wykorzystaniem wysoko skoncentrowanych ultradźwięków wygładzają skórę, poprawiają jej napięcie i widocznie redukują zmarszczki. Są one często określane mianem liftingu ultradźwiękowego lub liftingu bez skalpela.

Zastosowanie urządzeń HIFU jest bardzo szerokie, a uzyskiwane podczas zabiegów efekty zaskakująco trwałe. Wystarczy nawet jeden zabieg, aby uzyskać pożądany efekt. Efekty zabiegów ultradźwiękowych utrzymują się co najmniej rok. To czyni oferowane zabiegi bardzo skutecznymi, a co za tym idzie popularnymi wśród klientów i klientek gabinetów medycyny estetycznej.

Głębokie działanie

Skoncentrowane ultradźwięki docierają do głębokości 1,2 cm, dzięki czemu zabieg umożliwia skuteczne usuwanie podskórnej tkanki tłuszczowej.

Bezpieczna technologia

HIFU jest technologią zatwierdzoną przez FDA (amerykańską Agencję Żywności i Leków). Uznana została ona za metodę wyszczuplania o wysokim profilu bezpieczeństwa.

Wysoka efektywność

Pracując urządzeniem Smartfocus wystarczy przeprowadzić 1 zabieg dla osiągnięcia zadawalających efektów. Efekty utrzymują się 12-18 miesięcy.

Planujesz rozszerzenie zakresu oferowanych usług? Technologia ultradźwiękowa to rozwiązanie, dzięki któremu zaoferujesz klientom kompleksowe zabiegi wyszczuplające oraz liftingujące. Oferowane urządzenie HIFU SMARTFOCUS umożliwia wykonywanie zabiegów na dowolnych partiach ciała.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

U kogo można przeprowadzić zabieg HIFU?
Zabieg HIFU to bezpieczna metoda wyszczuplania, którą można zastosować u wielu osób. Przed zabiegiem konieczne jest jednak przeprowadzenie konsultacji w celu wykluczenia przeciwwskazań. Technologia HIFU nie powinna być traktowana jako metoda odchudzania. Skoncentrowane ultradźwięki najlepiej działają na miejscową, oporną tkankę tłuszczową. W przypadku większych depozytów tłuszczu, towarzyszących otyłości lub znacznej nadwadze, zaleca się najpierw redukcję masy ciała.
Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg urządzeniem HIFU SMARTFOCUS V jest komfortowy dla pacjenta i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Po kontakcie z ultradźwiękami może wystąpić niewielki obrzęk, który ustępuje po kilku dniach.
YouTube video

HIFU – technologia, której nie może zabraknąć w Twoim gabinecie!

HIFU SMARTFOCUS V to nieinwazyjne urządzenie do modelowania sylwetki, które wykorzystuje pulsujące, skoncentrowane ultradźwięki do mechanicznego (nietermicznego) oraz selektywnego usuwania komórek tłuszczowych.

SZYBKI POWRÓT DO CODZIENNYCH ZAJĘĆ

Po zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, zaczerwienienie utrzymuje się zaledwie kilka godzin.

ZMNIEJSZENIE ILOŚĆ TKANKI TŁUSZCZOWEJ ORAZ DZIAŁANIE STYMULUJĄCE

HIFU pozwala nie tylko na rozbicie lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej ale także na napięci skóry poprzez wytworzenie w obrębie leczonego miejsca nowego kolagenu i elastyny.

Ważny jest odpowiedni dobór pacjenta- mówimy o tym dokładnie na szkoleniach.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.