POŁĄCZENIE CZTERECH SKUTECZNYCH TECHNOLOGII W JEDNYM URZĄDZENIU

VShape RF – urządzenie do modelowania ciała

Urządzenie wyszczuplające VShape RF to innowacyjne połączenie czterech różnych technologii: podczerwieni (IR), bipolarnych fal radiowych (RF), masażu próżniowego oraz kawitacji próżniowej. Każde z tych rozwiązań znane jest w medycynie estetycznej i kosmetologii od dawna, ale razem tworzą zupełnie nową jakość.

Połączenie podczerwieni, próżni, i fal radiowych powoduje głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej je tkanki łącznej oraz leżących poniżej włókien kolagenowych.

Ten rodzaj wydajnego ogrzewania i podciśnienia stymuluje powstawanie nowego kolagenu i elastyny, co skutkuje miejscowym  zmniejszeniem wiotkości skóry, masy ciała oraz ogólną poprawą struktury i tekstury skóry.

Po 30 sekundach pracy urządzenia temperatura poddawanej zabiegowi tkanki podnosi się do 43,5 st. C

Wszechstronne zastosowanie

VShape RF sprawdzi się zarówno do modelowania większych partii ciała, np. ramion, boczków czy ud, jak i do ujędrniania skóry twarzy.

Wyraźna poprawa jędrności skóry

Zabieg pobudza tworzenie się nowych włókien kolagenowych w skórze, co wpływa na zniwelowanie jej wiotkości oraz zwiększenie elastyczności i jędrności.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na czym polega zabieg urządzeniem VShape RF?
Zadaniem tego nowoczesnego urządzenia jest budowanie mięśni, co dodatkowo wspomaga spalanie i usuwanie tkanki tłuszczowej z organizmu. Nie jest to jednak metoda odchudzania. Urządzenie nie spowoduje spadku masy ciała. W tym celu konieczna jest dieta redukcyjna.
Czy masaż próżniowy jest bezpieczny dla skóry?
Tak, masaż próżniowy jest bezpieczny dla skóry. Co więcej, ma on właściwości lecznicze i relaksujące. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych zabiegów wyszczuplających.
YouTube video

VShape RF – masaż próżniowy w najnowszej odsłonie

Odkrywcze połączenie czterech nowoczesnych technologii pozwala na głębokie podgrzanie tkanki łącznej włóknistej, co sprzyja namnażaniu się włókien kolagenowych w skórze. Efektem jest miejscowe zmniejszenie wiotkości skóry oraz jej ujędrnienie. Urządzenie powoduje również drenaż limfatyczny, który poprawia krążenie w tkance i wpływa na jej zdrowy wygląd.

Urządzenie łączy pięć różnych technologii, w tym IR (laser na podczerwień), bipolarny RF, rolki masujące, kawitację próżniową i ultradźwiękową. Połączenie IR, podciśnienia i RF powoduje głębokie ogrzewanie komórek tłuszczowych, otaczającej ich tkanki łącznej i leżących pod nimi włókien kolagenowych skóry. Ten rodzaj ogrzewania i podciśnienia stymuluje wzrost nowego, lepszego kolagenu i elastyny, co skutkuje zmniejszeniem wiotkości skóry, objętości ciała oraz ogólną poprawą struktury i tekstury skóry. Rolki do masażu powodują natychmiastowy wzrost krążenia i wywołują drenaż limfatyczny, które są niezbędnymi składnikami zdrowej struktury skóry.

GŁĘBOKIE DZIAŁANIE

Bipolarne fale radiowe wnikają na głębokość do 15 mm, dzięki czemu możliwa jest gruntowna przebudowa i wzmocnienie tkanki podskórnej.

WYSZCZUPLANIE I MODELOWANIE CIAŁA

Urządzenie VShape RF pozwala na kompleksowe modelowanie ciała: redukcję cellulitu, zmniejszenie obwodu talii, wyrzeźbienie sylwetki.

ODMŁADZANIE TWARZY

Dzięki precyzyjnej głowicy możliwe jest wykonanie bezpiecznego zabiegu odmładzającego. Urządzenie można zastosować na całej twarzy. Znakomicie sprawdza się w redukcji zmarszczek na czole, w okolicach oczu i ust.

ODPRĘŻAJĄCY MASAŻ

Zabieg urządzeniem VShape RF działa jak relaksujący masaż – poprawia krążenie krwi i limfy, przyspiesza metabolizm i wspomaga usuwanie toksyn z organizmu.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.