NOWOCZESNA KRIOLIPOLIZA Z 4 SILIKONOWYMI GŁOWICAMI- PRZEŁOM W USUWANIU TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Cryotec Ice

Kriolipoliza Cryotec Ice z 4 silikonowymi głowicami wykorzystuje miejscowe, kontrolowane chłodzenie jako czynnik selektywnie niszczący komórki tłuszczowe, bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Wiele zabiegów wyszczuplających dostępnych na rynku tj. fale radiowe, ultradźwięki powodują zmniejszenie rozmiaru komórek tłuszczowych, natomiast technologia zastosowana w kriolipolizie Cryotec Ice powoduje skuteczne zmniejszanie liczby komórek tłuszczowych.

Cryotec Ice:

 • 4 głowice zabiegowe (1 x mała, 1 x duża, 1x średnia, 1x na podbródek), łatwe dopasowanie do wybranej części ciała
 • 4 głowice mają możliwość równoczesnej pracy, działające niezależnie od siebie
 • Regulacja  siły zassania
 • Regulacja temperatury od -10°C do 5°C
 • Poczwórne chłodzenie peltiera
 • W głowicy zastosowano pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala. Ekran posiada funkcję regulacji parametrów zabiegowych a nie tylko ich wyświetlania.
 • 2 czujniki przepływu wody i temperatury. Dokładniejsze monitorowanie temperatury,
 • Alarm zapobiegający odmrożeniem w przypadku nieprawidłowych parametrów
 • 470nm niebieskie światło, przyspiesza krążenie krwi i tlenu
 • 4 filtry do filtrowania cieczy,
 • Silikonowe nakładki w głowicy zmniejszające ryzyko odmrożenia
 • Inteligentny interfejs zabiegowy

Nieinwazyjne wyszczuplanie i modelowanie sylwetki

Zabieg kriolipolizy urządzeniem Cryotec Ice jest nieinwazyjny, nie towarzysza mu odczucia bólowe, zabieg jest przyjemny i nie wymaga rekonwalescencji czy specjalnej pielęgnacji po zabiegowej.

Jeden zabieg może skutecznie zmniejszyć obwód w pasie 2-6cm.

ETAP I

Skóra z warstwą podskórnej tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza Cryotec Ice niszczy komórki tłuszczowe bez uszkadzania sąsiednich tkanek. Zabieg polega na ochłodzeniu komórek tłuszczowych co skutkuje ich obumarciem. Do obszaru, z którego chcemy się pozbyć tłuszczu zostaje przyłożona sylikonowa głowica chłodząca, która zasysa tkankę poddawaną zabiegowi. Czujniki wbudowane w głowicę pozwalają monitorować i regulować chłodzenie i zasysanie, co pozwala na bezpieczne wykonie zabiegu bez ryzyka odmrożeń.

ETAP II

Chłodzenie komórek tłuszczowych do temperatury nawet -10°C powoduję ich rozpad. Do krwiobiegu zostaje uwolniony glicerol i kwasy tłuszczowe, następnie zostają one zmetabolizowane w naturalnych procesach organizmu. W wyniku tych procesów dochodzi do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej.

ETAP III

Zamrożone komórki stopniowo są eliminowane i wydalane z organizmu. Po zabiegu tkanka tłuszczowa z tygodnia na tydzień maleje. Pierwsze rezultaty widać po 3-6 tygodniach. Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej prowadzi do zmniejszenia obwodów i wymodelowania sylwetki.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

YouTube video

GALERIA URZĄDZENIA

Zalety kriolipolizy z 4 głowicami

ZABIEG BEZIWAZYJNY

Podczas ekspozycji tkanki na zimno następuje jej selektywne uszkodzenie. Skóra właściwa i naskórek, które leżą powyżej, pozostają nienaruszone. Po zakończeniu procesu chłodzenia martwe komórki tłuszczowe są przekazywane do układu limfatycznego, a później metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.

4 SKUTECZNE GŁOWICE

Urządzenie posiada cztery niezwykle skuteczne i precyzyjne głowice, które pozwalają na przeprowadzenie zabiegu na obszarze całego ciała. Co ważne, cztery głowice mogą pracować w tym samym czasie – znacząco wpływa to na skrócenie czasu zabiegu, a nawet umożliwia wykonanie procedury u dwóch osób równocześnie.

ŁATWA OBSŁUGA

Aby wykonać zabieg, należy ustawić parametry urządzenia i umieścić głowicę na wybranym obszarze ciała. Resztę wykona za nas inteligentne urządzenie Cryotec Ice.