URZĄDZENIE DO RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ I FRAKCYJNEJ NIEINWAZYJNEJ RADIOFREKWENCJI. DWIE GŁOWICE DLA JESZCZE LEPSZYCH EFEKTÓW ZABIEGOWYCH.

Matrix RF – maszyna do radiofrekwencji mikroigłowej

Unikalne urządzenie, które dostarcza do skóry energię o częstotliwości radiowej w sposób frakcyjny i pozwala na szybką regenerację tkanki. W jednym zabiegu połączone zostało działanie fal radiowych (RF) oraz  mikronakłuwania co znakomicie pobudza przebudowę kolagenu w skórze i prowadzi do poprawy jej kondycji.

Głowica do radiofrekwencji mikroigłowej posiada wymienne kartridże 25, 49 i 81 igłowe, które wysuwają się na głębokość 0,3-3mm.

Głowica do radiofrekwencji frakcyjnej posiada wymienne kartridże 64 pinowe. Zmienny jest czas trwania impulsu i intensywność RF.

 

Radiofrekwencja frakcyjna

Radiofrekwencja frakcyjna ta jest nowoczesną, nieinwazyjną techniką polecaną przede wszystkim do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę, a także poprawiających jej elastyczność i jędrność. Polecana jako bezbolesna alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie mogą wykonywać inwazyjnej Radiofrekwencji Mikroigłowej.

Szeroki zakres leczenia

Radiofrekwencja frakcyjna oraz radiofrekwencja mikroigłowa przy pomocy urządzenia Matrix RF pozwala na: lifting (napinanie) skóry, redukcję zmarszczek, kompleksowe odmładzanie, usuwanie blizn, zwężenie rozszerzonych porów, leczenie trądziku, ograniczenie nadmiernego wydzielania sebum, redukcję rozstępów, zmniejszenie nadpotliwości.

Działanie frakcyjne

Opatentowana technologia Flow Needling pozwala na frakcyjne (kolumnowe) wprowadzanie mikroigieł w jednej linii, co zwiększa komfort i skuteczność zabiegu. Powstające mikrourazy stymulują naturalny mechanizm gojenia się skóry. Nieuszkodzne obszary tkanki stają się rezerwuarem dla procesów regeneracyjnych zachodzących w skórze. Dzięki temu efekty terapii są długo widoczne.

Radiofrekwencja mikroigłowa + radiofrekwencja frakcyjna

Podczas jednego zabiegu możemy wykonać zabieg radiofrekwencji mikroigłowej oraz radiofrekwencję frakcyjną. Pozwala to osiągnąć spektakularne efekty zabiegowe.

Głębokie działanie z możliwością regulacji

Głębsze penetracja tkanki niż w przypadku tradycyjnych urządzeń RF i laserów frakcyjnych umożliwia przeprowadzenie efektywniejszego leczenia. Mikroigły o różnych długościach (od 0,3 do 3,0 mm) sprawiają, że energia RF przenika na różne głębokości, co umożliwia dotarcie do źródła problemów. Parametry zabiegu można dopasować do potrzeb nawet najdelikatniejszych obszarów skóry.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie są wskazania do zabiegu urządzeniem Matrix RF?
Sprzęt umożliwia bezpieczne leczenie wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej i opalonej. Regulowana głębokość dostarczania energii RF pozwala na leczenie delikatnych obszarów, w tym okolic oczu.
Czy mogą wystąpić efekty uboczne?
Podskórne dostarczanie energii RF minimalizuje termiczne uszkodzenia naskórka, zapewniając pacjentom szybki czas gojenia i praktycznie brak okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale objaw ten mija po kilku dniach.
Jak często wykonywać radiofrekwencję frakcyjną?
Dla osiągnięcia pożądanych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Optymalnie jest to jeden zabieg na miesiąc przez 3 do 5 miesięcy. Plan leczenia powinien być ustalany indywidualnie.
YouTube video

Trójwymiarowe mikronakłuwanie

Urządzenie Matrix RF posiada końcówkę wyposażoną w wypustki o różnych długościach, ustawione w rzędach. Dzięki takiej budowie działa jednocześnie na naskórek i skórę właściwą, tworząc trójwymiarowe efekty, bez powodowania krwawienia.

Stymulacja kolagenu

Dłuższe wypustki powodują głębokie, kontrolowane mikrouszkodzenia termiczne, których efektem jest aktywacja kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry, co prowadzi do zwiększenia jej napięcia.

Wygładzenie górnych warstw skóry

Krótsze wypustki zapewniają minimalnie inwazyjną mikroablację naskórka, co pozwala na likwidację powierzchniowych niedoskonałości i odświeżenie cery.

Wielowymiarowe efekty

Innowacyjna technologia zastosowana w urządzeniu Matrix RF zapewnia doskonałe rezultaty równomiernego wygładzenia, odmłodzenia i naprężenia skóry.