WIELOFUNKCYJNA PLATFORMA DO PIELĘGNACJI SKÓRY – OCZYSZCZANIE WODOROWE

HI-SKIN – urządzenie do oczyszczania wodorowego skóry

HI-SKIN to urządzenie do hydrodermabrazji – wyjątkowo skutecznego i mało inwazyjnego zabiegu pielęgnacyjnego na twarz. Dermabrazja wodna umożliwia intensywne złuszczenie naskórka oraz oczyszczenie i nawilżenie skóry. Cera po zabiegu staje się gładka, odmłodzona i rozjaśniona. Jakie zabiegi wykonasz tym innowacyjnym urządzeniem?

7 głowic zabiegowych

Platforma HI-SKIN wyposażona jest w 7 głowic zabiegowych, które pozwalają na przeprowadzenie rozmaitych zabiegów na twarz. Są to: głowica do hydrodermabrazji, głowica “zimny młotek”, bipolarne fale RF, głowica wytwarzająca mikrofale, głowica ultradźwiękowa, atomizer do wtłaczania substancji aktywnych oraz peeling kawitacyjny bezprzewodowy.

Szeroki zakres leczenia

HI-SKIN to wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdza się w następujących przypadkach: rozszerzone pory, zmarszczki, nadmiar sebum i trądzik, sucha skóra, konieczność złuszczenia martwego naskórka, ziemista cera.

Oczyszczanie wodorowe na miarę Twoich potrzeb

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w urządzeniu HI-SKIN na powierzchni skóry tworzą się cząsteczki wodoru (H2), które reagują z wodą aplikowaną podczas hydrodermabrazji. Dzięki temu woda i substancje aktywne wnikają głęboko do skóry właściwej.

 


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy zabieg stwarza ryzyko skutków ubocznych?
Terapia urządzeniem HI-SKIN głęboko oczyszcza i nawilża skórę, ale nie powoduje przy tym widocznych podrażnień. Efekty terapeutyczne są natychmiastowe – bezpośrednio po zabiegu skóra jest gładka i odświeżona, a pacjent nie musi przechodzić przez rekonwalescencję.
Czy obsługa urządzenia jest trudna?
HI-SKIN to inteligentne urządzenie posiadające wyposażone jest w 7-calowy ekran dotykowy. Jego obsługa jest łatwa i intuicyjna. Szybko ustawisz parametry zabiegu i sprawnie przeprowadzisz zabieg. W razie problemów możesz skorzystać z porady naszych ekspertów.
YouTube video

Hydrodermabrazja HI-SKIN I – skuteczna terapia najczęstszych problemów skórnych

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w urządzeniu HI-SKIN na powierzchni skóry tworzą się cząsteczki wodoru (H2), które reagują z wodą aplikowaną podczas hydrodermabrazji. Dzięki temu woda i substancje aktywne wnikają głęboko do skóry właściwej.

JEDNO URZĄDZENIE, WIELE MOŻLIWOŚCI

Dermabrazja wodna urządzeniem HI-SKIN umożliwia leczenie wielu problemów skórnych. Nie tylko doskonale oczyszcza i nawadnia skórę, ale też złuszcza martwy naskórek, redukuje niedoskonałości, odmładza i wyrównuje koloryt skóry.

DLA WYMAGAJĄCYCH PACJENTÓW

Sześć funkcjonalnych głowic umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu do różnych potrzeb skóry. Możesz zaproponować swoim pacjentom szereg zabiegów na twarz, które wykonasz przy pomocy tego nowoczesnego urządzenia.

ZABIEG BANKIETOWY

Hydrodermabrazja zaliczana jest do zabiegów bankietowych. Jej efekty są widoczne natychmiast, dlatego można zaproponować ją pacjentom, którzy chcą szybko odświeżyć cerę przed ważnym wyjściem, np. przed nocą sylwestrową, ślubem czy innym wydarzeniem.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.