NOWATORSKI SYSTEM MIKROIGŁOWY DO STYMULACJI KOLAGENU

Urządzenie do radiofrekwencji – NeoDerm RF

Radiofrekwencja mikroigłowa to metoda stosowana w medycynie estetycznej do poprawy napięcia skóry, redukcji zmarszczek i blizn, jak również do usuwania rozstępów oraz przebarwień. Zabieg polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry mikroigłami i ogrzewaniu za pomocą promieniowania elektromagnetycznego. Do jego przeprowadzenia niezbędne jest urządzenie do radiofrekwencji.

Klientów poszukujących wysokiej jakości wyposażenia klinki medycyny estetycznej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą urządzenia NeoDerm RF. To rozwiązanie, które dzięki licznym zaletom doskonale wpisuje się w oczekiwania nowoczesnej medycyny estetycznej.

NeoDerm RF

NeoDerm RF to nowoczesne urządzenie zaprojektowane w celu stymulacji i przebudowy kolagenu w skórze oraz przeciwdziałania oznakom starzenia. Zabieg możesz zaproponować pacjentom, którzy zmagają się z trądzikiem, nadmiarem sebum, bliznami, rozstępami, a także osobom, które chcą po prostu zrewitalizować i odświeżyć cerę. Urządzenie umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zmarszczek, ujędrnianie, regenerację i odżywienie tkanek. Oferowane urządzenie do radiofrekwencji zostało zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby zwiększyć efektywność zabiegu, przy jednoczesnym skróceniu samej procedury zabiegowej.

Indywidualnie dopasowana terapia

Urządzenie jest wyposażone w wymienne mikroigły o różnych długościach, które emitują fale radiowe (RF). NeoDerm RF pracuje na różnych głębokościach skóry, dzięki czemu parametry zabiegu można łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Minimalna inwazyjność

Zabieg jest mało inwazyjny i całkowicie bezpieczny dla skóry. Nie wymaga rekonwalescencji. Świetnie sprawdza się przy każdym rodzaju skóry i u pacjentów w różnym wieku.

Planujesz zakup nowatorskiego urządzenia do stymulacji kolagenu? Skorzystaj z naszej oferty. Zapewniamy wysokiej jakości urządzenia w korzystnych cenach. Obsługujemy dogodne dla klientów formy finansowania, w tym leasing. Wyróżnia nas również profesjonalna obsługa posprzedażowa.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Na jakich partiach ciała można zastosować NeoDerm RF?
Urządzenie służy do stymulacji produkcji kolagenu na takich obszarach, jak: cała twarz, okolice ust, nosa, oczu, bruzdy nosowo-wargowe, kurze łapki, zmarszczki na czole, wybrane obszary ciała, w tym piersi, brzuch, pośladki, uda.
Jaki jest zakres zabiegów?
NeoDerm RF można zastosować w celu: odmładzania, ujędrniania i poprawy napięcia skóry, zwężania rozszerzonych porów, wygładzania matowej skóry, leczenia aktywnego trądziku, likwidacji rozstępów i obrzęków, redukcji blizn o różnej etiologii, np. potrądzikowych, po oparzeniach; regularnej pielęgnacji skóry.
Kiedy widoczne są efekty?
Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu przy użyciu NeoDerm RF. Dla uzyskania najlepszych rezultatów wykonuje się 3-4 sesje w kilkutygodniowych odstępach czasowych. Plan leczenia należy ustalać indywidualnie, dopasowując liczbę i częstotliwość zabiegów do leczonego problemu i oczekiwań pacjenta.
Ile czasu trwa zabieg?
Zabieg trwa około 15-20 minut.
Jakie są efekty uboczne zabiegu?
Możliwym efektem niepożądanym po zabiegu jest krótkotrwałe zaczerwienienie skóry, które znika samoistnie po około 3-4 godzinach.
YouTube video

GALERIA URZĄDZENIA

Innowacyjne zastosowanie fal radiowych

Zabieg urządzeniem NeoDerm RF przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Narzędziem terapeutycznym jest głowica wyposażona w mikroigiły o odpowiednio dobranych długościach, którą przesuwa się delikatnie po skórze pacjenta. Nakłuwanie tkanek powoduje powstawanie drobnych punktów koagulacyjnych, które pobudzają organizm do samodzielnej, intensywnej produkcji kolagenu w skórze.

NOWATORSKA METODA APLIKACJI FAL RADIOWYCH

Skóra nakłuwana jest igłami wprowadzanymi na głębokość od 0,5 do 3,5 mm, w zależności od potrzeb skóry pacjenta. Urządzenie emituje fale RF w głąb tkanki, nie naruszając przy tym naskórka, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Pod wpływem energii RF skóra nagrzewa się do temperatury 55-65°C, a powstałe w ten sposób punkty koagulacyjne stymulują ją do produkcji kolagenu.

KOMFORTOWY ZABIEG

Zastosowanie urządzenia NeoDerm RF nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, więc jest całkowicie komfortowy i bezbolesny. Jedyną niedogodnością może być zaczerwienie skóry tuż po zabiegu, które mija po kilku godzinach.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Pod wpływem podskórnej emisji fal radiowych skóra napina się i ujędrnia, a zmarszczki spłycają. NeoDerm RF doskonale radzi sobie z problemami skóry trądzikowej, rozszerzonymi porami, zapaleniem mieszków włosowych, workami i cieniami pod oczami, nierównomiernym kolorytem cery oraz innymi problemami skórnymi. Terapia przynosi również wymierne efekty w redukcji rozstępów i blizn.

DŁUGOTRWAŁE REZULTATY

Pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zastosowaniu NeoDerm RF. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy wykonać 3-4 zabiegi w miesięcznych odstępach. U większości osób efekty po zalecanej serii zabiegów są wyraźne i długotrwałe. Warto jednak zalecić pacjentowi zabiegi przypominające co 1-2 lata.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.