URZĄDZENIE DO RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ I NIEINWAZYJNEJ RADIOFREKWENCJI FRAKCYJNEJ. UDOSKONALONA TECHNOLOGIA Z DWOMA GŁOWICAMI.

Pinexel RF – maszyna do radiofrekwencji mikroigłowej

Urządzenie, które dostarcza do skóry energię o częstotliwości radiowej w sposób frakcyjny i pozwala na szybką regenerację tkanki. W jednym zabiegu połączone zostało działanie fal radiowych (RF) oraz mezoterapii mikroigłowej  co znakomicie pobudza przebudowę kolagenu w skórze i prowadzi do poprawy jej kondycji.

Pinexel RF to udoskonalona radiofrekwencja mikroigłowa. Posiada dwie głowice, pierwsza służąca do radiofrekwencji mikroigłowej oraz druga przeznaczona do nieinwazyjnego termoliftingu za pomocą fali radiowej. Głowica z pinami w postaci mikro-elektrod to bezbolesna alternatywa dla osób, które z różnych powodów nie mogą wykonywać inwazyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Dzięki synergicznemu działaniu dwóch metod: radiofrekwencji (fal radiowych) i specjalnych elektrod osiągamy większą intensywność i efektywność zabiegu.  W głowicy służącej do mikronakłuwania podczas zetknięcia kartridża ze skórą wytwarzane jest podciśnienie, które zasysa skórę a mikroigły wbijając się w skórę tworzą kanały. Energia fal radiowych jest dostarczana, gdy igły się cofają. Pinxel RF przenosi mikronakłuwanie RF na nowy poziom. Wszechstronność, jaką zapewnia ten system pozwala dostosować zabiegi w oparciu o specyficzne potrzeby pacjentów – wszystkie rodzaje skóry, w dowolnym miejscu na ciele, o każdej porze roku.

Kartridże

  • Głowica do radiofrekwencji mikroigłowej posiada wymienne kartridże: M-18, M-25, M-49, M-81, o grubości igieł: 0,2mm

  • Głowica do radiofrekwencji frakcyjnej posiada wymienne kartridże: F-3×3 ( oczy, nos), F-5×5 (twarz), F-9×9 (ciało)

Fala monopolarna

50% igieł w kartridżu ma biegun dodatni, a pozostałe 50% jest biegunem ujemnym. To sprawia, że ​​energia działa tylko na głębokość igły. Ten tryb lepiej sprawdza się w pielęgnacji twarzy.

Fala bipolarna

Wszystkie igły znajdujące się w kartridżu mają biegun dodatni. Klient podczas zabiegu musi trzymać w ręku głowice o biegunie ujemnym. Energia RF może docierać głębiej do skóry niż tryb bipolarny. Więc jest bardziej odpowiedni podczas zabiegów wykonywanych na ciało.

Igły izolowane

Igły izolowane są pokryte powłoką, która sprawia że prąd RF płynie tylko przez aktywny nieizolowany koniec igły. Ablacja, koagulacja i przegrzanie występują tylko wokół końca igły. Zabieg tymi igłami jest mniej bolesny, traktuje tylko skórę właściwą. Po zabiegu obserwujemy mniej zaczerwienień i szybszą regenerację. Ten rodzaj igieł najlepiej sprawdza się w zabiegach wykonywanych u osób, których skóra musi szybko się zagoić.

Igły nieizolowane

Mikroigły nieizolowane nie są pokryte żadną powłoką na całej długości, dzięki temu pozwalają działać jednocześnie we wszystkich warstwach skóry. Ablacja, koagulacja i przegrzanie występują wzdłuż całej długości igły. Zabieg tymi igłami jest bardziej odczuwalny, regeneracja skóry jest dłuższa, natomiast efekty widoczne są szybciej.

 

 


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jakie są wskazania do zabiegu urządzeniem Pinexel RF?
Sprzęt umożliwia bezpieczne leczenie wszystkich rodzajów skóry, również wrażliwej i opalonej. Regulowana głębokość dostarczania energii RF pozwala na leczenie delikatnych obszarów, w tym okolic oczu. Urządzenie doskonale sprawdza się w leczeniu blizn, rozstępów, spłycaniu zmarszczek i drobnych linii. Przeznaczony jest dla cer wymagających ujędrnienia i uelastycznienia, poprawia kontur i owal twarzy. Pinexel Rf mozna stosowac w celu wygładzenia ubytków potrądzikowych, zmniejszenia rozszerzonych porów czy w celu poprawy jędrności skóry na całym ciele.
Czy mogą wystąpić efekty uboczne?
Podskórne dostarczanie energii RF minimalizuje termiczne uszkodzenia naskórka, zapewniając pacjentom szybki czas gojenia i praktycznie brak okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, ale objaw ten mija w szybkim czasie.
W jakiej częstotliwości należy wykonywać zabieg?
Dla osiągnięcia pożądanych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów. Optymalnie jest to jeden zabieg na miesiąc przez 3 do 5 miesięcy. Plan leczenia powinien być ustalany indywidualnie.
YouTube video

GALERIA URZĄDZENIA

Wielozadaniowe urządzenie

Precyzja i bezpieczeństwo

Pełna kontrola nad głębokością ingerencji w skórę i temperaturą.

Wysoka skuteczność i efektywność

Bezpośrednie działanie na głębsze warstwy skóry, równomierne podgrzewanie tkanek na całej ich głębokości.

Uniwersalność

Może być wykonywana niezależnie od karnacji skóry, opalenizny i pory roku.

Kompleksowość

Działanie wielopłaszczyznowe : lifting skóry, poprawa napięcia, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, redukcja zmarszczek, rozstępów, odnowa kolagenu.