INNOWACYJNY LASER DO DEPILACJI – DWIE GŁOWICE, TRZY DŁUGOŚCI FALI

Lasheer Ice – maszyna do depilacji laserowej

Laser diodowy Lasheer Ice  to najnowocześniejsza technologia epilacji na rynku. Urządzenie wyposażone jest w dwa uchwyty i działa w trzech długościach fali (755 nm + 808 nm + 1064 nm), dzięki czemu umożliwia łatwe dopasowanie parametrów zabiegu do różnych partii ciała, typów karnacji i rodzajów owłosienia.

Bezpieczna technologia

Ten nowoczesny laser diodowy, wyposażony w efektywny system chłodzenia TEC, pozwala na wykonanie zabiegu całkowicie bezpiecznego dla skóry pacjenta. Co więcej, odpowiedni jest dla różnych typów karnacji.

Szafirowe szkło schładzanie jest do -10 st. C – temperatura jest kontrolowana i widoczna na ekranie głowicy.

Komfortowa i szybka epilacja

Urządzenie jest łatwe w użyciu dla osoby wykonującej zabieg oraz komfortowe dla pacjenta. Dzięki szybkości działania możliwe jest skrócenie czasu zabiegu do minimum.

Wysoka żywotność głowicy

Głowica charakteryzuje się niezwykle wysoką żywotnością – umożliwia wykonanie 100 mln. strzałów.

Laser diodowy w Twoim gabinecie

Zabiegi depilacji laserowej cieszą się niesłabnącą popularnością. Z ich zalet korzystają zarówno klientki, jak i klienci. Możliwość trwałego pozbycia się niepożądanego owłosienia w sposób bezbolesny przysparza procedurze depilacji laserowej rosnącą liczbę zwolenników. Z tego też powodu coraz większa liczba gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej oferuje właśnie te zabiegi. Gabinety, w których wciąż brakuje lasera diodowego pozostają w tyle za konkurencją.

Nasz laser diodowy to urządzenie profesjonalne i uniwersalne zarazem. Urządzenie umożliwia przeprowadzanie zabiegu na różnych partiach ciała, niezależnie do karnacji i rodzaju owłosienia. W praktyce pozwala to na rozszerzenie oferty gabinetu o kompleksową ofertę depilacji laserowej.

Klientów zainteresowanych zakupem lasera diodowego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz szkolenie pracowników klienta z obsługi urządzenia. W ten sposób osoby odpowiedzialne za zabiegi depilacji laserowej zyskają wiedzę niezbędną do skutecznej i bezpiecznej pracy z laserem, a także umiejętności umożliwiające wykorzystanie pełnego potencjału urządzenia.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy urządzenie jest skuteczne?
Laser diodowy Lasheer Ice to zaawansowane technologicznie urządzenie, które umożliwia trwałe usuwanie owłosienia z różnych partii ciała. Warunkiem skuteczności jest wykonanie pełnej serii zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych.
Czy obsługa urządzenia jest łatwa?
Lasheer Ice jest skonstruowany w ten sposób, aby jego obsługa była intuicyjna i szybka. Parametry zabiegu ustawisz w kilka sekund, a sam zabieg zajmie Ci zaledwie kilka, kilkanaście minut (w zależności od wielkości depilowanego obszaru). Wszelkie wątpliwości rozwiejemy podczas szkolenia.
Czy laserem można usunąć blond włosy?
Urządzenie pozwala na łatwe dopasowanie parametrów do różnych typów skóry i kolorów owłosienia, również włosów blond. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii i dużej rozpiętość długości fali lasera – 755 nm + 808 nm + 1064 nm.
YouTube video

Najnowocześniejsza depilacja laserowa w Twoim gabinecie

Laser diodowy Lasheer Ice jest obecnie najnowocześniejszym na rynku urządzeniem do trwałej depilacji. Dzięki możliwości regulacji długości fali i powierzchni działania bezbłędnie dociera do mieszka włosowego, bez uszkadzania otaczającej go skóry.

TRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

Energia emitowana przez laser diodowy absorbowana jest w mieszku i zamieniana na energię cieplną, która nieodwracalnie niszczy włos wraz z macierzą. Owłosienie będące w fazie wzrostu na danym obszarze już nie odrasta.

SZYBKOŚĆ ZABIEGU

Inteligentny tryb „IN-Motion” pozwala na osiągnięcie niespotykanej prędkości – do 10 strzałów na sekundę. Dzięki temu czas zabiegu skrócony jest do minimum, co wiąże się z większym komfortem dla pacjenta.

WYSOKA MOC

Mocny zasilacz 3000 W, 10-warstwowe stosy laserowe importowane z USA oraz wysoka moc wyjściowa (1200 W i 600 W) gwarantują wyjątkową efektywność terapii.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.