Korzystne rozwiązania finansowe dla gabinetów i klinik medycyny estetycznej

Oferujemy korzystne rozwiązania finansowe na zakup urządzeń medycyny estetycznej na naszej stronie. Dostarczamy unikatowych rozwiązań, ułatwiających inwestycje w nowe technologie i sprzęt niezbędny do zapewnienia pacjentom najwyższej jakości usług z zakresu medycyny estetycznej. Z nami szybko i wygodnie wyposażysz gabinet lub klinikę medycyny estetycznej w najnowocześniejsze urządzenia, stworzysz przewagę konkurencyjną swojej firmy i szybko pomnożysz zyski.

Wspieramy rozwój Twojej kliniki

Na każdym etapie współpracy przyświeca nam misja budowania trwałych relacji z klientami. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz działalność w branży medycyny estetycznej, czy prowadzisz klinikę już od kilku lat, wspieramy rozwój Twojej firmy, elastycznie podchodząc do Twoich potrzeb. Przeanalizujemy indywidualną sytuację finansową i dokonamy najlepszego wyboru w zakresie źródła oraz sposobu finansowania zakupu naszych urządzeń. Tak, aby były one przyjazne i nie stanowiły nadmiernego obciążenia dla budżetu prowadzonej przez Ciebie działalności.
Zdajemy sobie sprawę, że wybór nowoczesnego urządzenia do gabinetu medycyny estetycznej to inwestycja na lata, która powinna zwrócić się bardzo szybko, przynosząc rzeczywiste zyski. Nasze rozwiązania finansowe pomagają lekarzom medycyny estetycznej w zakupie nowych urządzeń i technologii na atrakcyjnych warunkach finansowych. Dokładamy wszelkich starań, abyś mógł szybko i wygodnie wyposażyć swój gabinet lub klinikę medycyny estetycznej i zaoferować swoim pacjentom nowoczesne zabiegi o wysokiej skuteczności i minimalnej inwazyjności.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Wychodzimy z założenia, że sukces, jaki osiągniesz, korzystając z naszych urządzeń, będzie również naszym sukcesem. Dlatego dbamy o to, aby nasza współpraca przebiegała z korzyścią dla wszystkich stron. Oprócz doradzania, szkolenia i pomocy technicznej, oferujemy najkorzystniejsze metody finansowania, które spełnią Twoje oczekiwania, m.in. leasing i pożyczkę.
Podejmując współpracę z nami, możesz liczyć na:
– Pomoc doradcy
– Proste warunki finansowania
– Korzystny okres finansowania
– Profesjonalne szkolenia z obsługi sprzętu
– Pomoc techniczną

Inwestycja w nowoczesne technologie

Przygotowaliśmy atrakcyjne rozwiązania finansowe, które ułatwią Ci realizację zamierzonych celów biznesowych. Z naszą pomocą inwestycja w nowoczesne technologie przyczyni się do szybkiego zwiększenia zysków i wzmocnienia pozycji Twojej kliniki lub gabinetu na rynku medycyny estetycznej.
Nasi doradcy doskonale znają specyfikę branży i zadbają o to, abyś został obsłużony w sposób sprawny i komfortowy. Staramy się, aby nasze procedury były maksymalnie uproszczone i zawierały minimum formalności. Proponujemy różne rozwiązania, wśród których powinieneś znaleźć najdogodniejsze dla Twojego profilu działalności.

Nasze rozwiązania finansowe

– Leasing operacyjny
– Leasing finansowy
– Leasing zwrotny
– Pożyczka medyczna
– Kredyt gotówkowy

Współpracujemy ze sprawdzonymi przez nas instytucjami finansowymi, firmami leasingowymi, podmiotami specjalizującymi się w zakresie przyznawania funduszy na zakup aparatury medycznej. Polecamy tych, którzy oferują najdogodniejsze warunki.

Sprzęt kosmetyczny – leasing

Leasing sprzętu kosmetycznego to dogodna forma finansowania wyposażenia kliniki. Wśród licznych zalet leasingu na uwagę zasługuje możliwość zaopatrzenia kliniki w profesjonalny sprzęt kosmetyczny bez utraty płynności finansowej, czy też zaciągania kredytu. Leasing jest tańszy, a jego załatwienie wiąże się z mniejszą ilością formalności.

Oferując sprzęt kosmetyczny w leasingu dostarczamy Klientom najwyższej jakości urządzenia na dogodnych warunkach finansowych. W zależności od planowanego rozwoju kliniki oraz jej zaplecza sprzętowego możemy zaproponować umowy leasingu z wykupem i bez wykupu leasingowanego urządzenia.

Klientów zainteresowanych zakupem urządzeń na dogodnych warunkach zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Ufamy, że oferowane formy finansowania inwestycji zapewnią swobodę wyboru opcji, która będzie najbardziej dogodna dla Twojego biznesu. Kosztowny sprzęt kosmetyczny – leasing pozwoli Ci na jego użytkowanie przy zachowaniu stałych kosztów miesięcznych. Zapraszamy również do zapoznania się z propozycją pożyczki medycznej.