Eksperckie doradztwo w zakresie zakupu urządzeń medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna wciąż ewoluuje. Pacjenci oczekują coraz lepszych rezultatów, które mogliby osiągnąć w jak najkrótszym czasie, bez bólu i nadmiernej ingerencji w ciało. Umożliwiają to nowoczesne urządzenia. Nie wiesz, w jakie technologie zainwestować? Skorzystaj z pomocy naszego doradcy.

Nowoczesne urządzenia medycyny estetycznej nierzadko łączą w sobie kilka technologii, które pozwalają na osiągnięcie różnych rezultatów terapeutycznych. Jaki sprzęt wybrać, aby w najbardziej efektywny sposób zaspokoić oczekiwania pacjentów, przy zachowaniu minimalnej inwazyjności? Skontaktuj się z nami, a z chęcią wyjaśnimy Ci niuanse działania oferowanych przez nas urządzeń i pomożemy Ci kompleksowo wyposażyć gabinet medycyny estetycznej.

Decydując się na współpracę z LightDerm, będziesz pod stałą opieką zespołu doradców, którzy pomogą Ci wybrać najbardziej innowacyjne, pożądane na rynku technologie, które kreują przyszłość medycyny estetycznej i wyznaczają kierunek jej rozwoju. Dzięki najnowszym urządzeniom do kriolipolizy, liftingu HIFU czy laserowej depilacji, zwiększysz konkurencyjność swojej firmy i w krótkim czasie pomnożysz zyski.


Możliwość wypróbowania urządzenia w naszej klinice w Łodzi

Wybierając sprzęt z naszego sklepu, nie kupujesz kota w worku. Przed dokonaniem zakupu masz niepowtarzalną okazję wypróbowania urządzenia w naszej klinice medycyny estetycznej w Łodzi. Możliwość przetestowania maszyny jest bardzo pomocne w podjęciu ostatecznej decyzji.

Praktyczne doradztwo prosto od praktyka medycyny estetycznej

Nasi doradcy to lekarze medycyny estetycznej, którzy na co dzień wykonują zabiegi przy pomocy oferowanych przez nas urządzeń. Kontaktując się z nami, otrzymasz rzetelną wiedzę na temat zastosowania i działania interesującego Cię sprzętu.

Masz nasze wsparcie!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że sukces naszych klientów zależy od niezawodności oferowanych przez nas urządzeń, dlatego współpraca z nami nie kończy się po sfinalizowaniu zakupu. Możesz na nas liczyć również później.

Szkolimy – zapewniamy profesjonalne szkolenia, które prowadzone są przez nasz doświadczony personel.
Jesteśmy w ciągłym kontakcie – w każdym momencie możesz się z nami skonsultować w sprawie zakupionych urządzeń. Chętnie udzielimy Ci porady.
Pomagamy – w razie jakiejkolwiek usterki reagujemy natychmiast, wykonując błyskawiczną naprawę, aby sprzęt służył Ci jak najdłużej.
Jako dystrybutor sprzętu medycznego dużą wagę przywiązujemy do śledzenia światowych trendów w medycynie estetycznej. Wybór oferowanych przez nas wyposażenia klinik medycyny estetycznej podyktowany jest wnikliwymi analizami potrzeb współczesnych pacjentów. Na tej podstawie proponujemy unikalne rozwiązania w zakresie doboru odpowiednich urządzeń do gabinetów medycyny estetycznej.