Lasheer Ice – czym się wyróżnia ten laser do depilacji?

14 grudnia, 2021

Depilacja laserowa to zabieg, którego nie może zabraknąć w klinice medycyny estetycznej. Jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetologiczno-estetycznych. Warto więc zainwestować w laser do depilacji, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów. Przedstawiamy Lasheer Ice.

Technologia zastosowana w urządzeniu Lasheer Ice

Diolasheer Ice to laser diodowy, który dysponuje trzema długościami fali: 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie parametrów zabiegu do różnych partii ciała, typów karnacji oraz rodzajów owłosienia.

Prezentowany laser do depilacji dodatkowo wyposażony został w bardzo skuteczny system chłodzenia TEC, dzięki czemu pozwala na wykonanie zabiegu całkowicie bezpiecznego dla skóry pacjenta. Nowoczesna technologia zastosowana w urządzeniu pozwoliła na skrócenie jego czasu do minimum. W zależności od obszaru zabiegowego epilacja laserowa trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Efektywne chłodzenie oraz krótki czas depilacji sprawiają, że zabieg ten przez wielu pacjentów oceniany jest jako niemal bezbolesny. Należy jednak pamiętać, że odczucia podczas epilacji zależą przede wszystkim od indywidualnego progu bólu oraz od wrażliwości depilowanej części ciała.

Jak działa nasz laser do depilacji?

Diolasheer Ice to przełomowe urządzenie do depilacji laserowej, które łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu.

Działanie lasera do depilacji polega na trwałym uszkodzeniu cebulek włosowych, znajdujących się na różnej głębokości skóry. Światło lasera wchodzi w kontakt z melaniną zawartą we włosie i powoduje jego termiczną degradację. Uszkodzeniu ulega nie tylko łodyga włosa, ale też cały mieszek włosowy, dlatego niemożliwy jest jego ponowny odrost.

Kolejne zabiegi mają na celu usunięcie włosków, które podczas pierwszej sesji znajdowały się w fazie wzrostu innej niż anagen (w tzw. aktywnej fazie wzrostu). Dzięki wykonaniu pełnej serii epilacji efekty wzmacniają się nawet do 100% usuniętego owłosienia.

Skuteczne urządzenie do depilacji laserowej

Zabieg laserem do depilacji Lasheer Ice to procedura trwała, którą wykonuje się w zasadzie raz na całe życie. W niektórych przypadkach konieczne jest wykonanie laseroterapii przypominającej po kilku latach.

Efekty epilacji laserowej są widoczne natychmiast po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie kilku sesji w regularnych odstępach czasowych. Liczba i częstotliwość zabiegów zależy od depilowanej partii ciała oraz indywidualnych cech pacjenta (kolor owłosienia, odcień karnacji, zmiany hormonalne itp.). Długość odstępów czasowych pomiędzy poszczególnymi zabiegami zależy przede wszystkim od cyklu wzrostu włosa. Poddanie cebulki działaniu lasera w odpowiedniej fazie tego cyklu jest kluczowe dla efektywności epilacji.

Już po jednorazowym zastosowaniu lasera do depilacji można zauważyć wyraźne przerzedzenie się włosów w danym miejscu. Efekty te pogłębiają się z zabiegu na zabieg. Rezultaty końcowe widoczne są po pełnym cyklu wzrostu włosa, czyli około 6 miesięcy po ostatnim zabiegu w serii.

Warto zaznaczyć, że Diolasheer Ice to sprzęt do epilacji, który spełnia najnowsze standardy. Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że pozwala na trwałe usuwanie owłosienia nawet w kolorze blond i u osób o ciemnej karnacji. Możliwe jest to dzięki dużej rozpiętości fali tego lasera do depilacji.Jeżeli planujesz zakup urządzenia medycznego do swojego gabinetu, skontaktuj się z naszymi doradcami – pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt z zakresu medycyny estetycznej.