Szukasz niezawodnego lasera do depilacji? Poznaj laser diodowy DioLasheer Ice

9 lutego, 2022

Depilacja laserowa to obecnie jedyna metoda trwałego usuwania owłosienia. Chociaż coraz popularniejsze stają się urządzenia IPL do domowej depilacji, nadal większość pacjentów docenia przewagę profesjonalnej depilacji i decyduje się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej, gdyż domowe urządzenia nie gwarantują trwałości rezultatów. Jeżeli jeszcze nie wybrałeś lasera do depilacji do swojej kliniki, poznaj DioLasheer Ice – laser diodowy przeznaczony do usuwania włosków z różnych partii ciała, niezależnie od typu karnacji i rodzaju owłosienia.

Jak działa laser diodowy?

Laser diodowy to jedna z technologii wykorzystywanych w depilacji laserowej. Jest to jedno z najpopularniejszych urządzeń do trwałego usuwania owłosienia stosowanych w klinikach medycyny estetycznej. Laser diodowy to typ lasera frakcyjnego nieablacyjnego. To oznacza, że nie przerywa ciągłości naskórka, a jedynie oddziałuje na problem tkwiący w głębszych warstwach skóry, w tym przypadku – na mieszki włosowe. Laser diodowy usuwa cały włos, łącznie z korzeniem i cebulką. Działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Polega to na pochłanianiu wiązki lasera o danej długości fal przez określone chromofory, które znajdują się w ludzkim organizmie. Melanina w zetknięciu ze światłem lasera ulega destrukcji i powoduje termiczne uszkodzenie całej struktury włosa.

Czym wyróżnia się urządzenie DioLasheer Ice?

Większość laserów diodowych dysponuje tylko jedną długością fali. W DioLasheer Ice zastosowano aż trzy długości: 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie parametrów depilacji laserowej do różnych partii ciała, typów karnacji i rodzajów owłosienia. W przeciwieństwie do innych laserów diodowych, przy pomocy tego urządzenia można wykonać skuteczną depilację u osób o jasnym owłosieniu czy ciemnej karnacji.

DioLasheer Ice wyposażony został w skuteczny system chłodzenia skóry TEC, który pozwala na przeprowadzenie zabiegu całkowicie bezpiecznego dla pacjenta i komfortowego (praktycznie bezbolesnego). Szafirowe szkło schładzanie jest do -10°C, a temperatura cały czas widoczna jest na ekranie głowicy, więc operator urządzenia może ją dobrze kontrolować. Niespotykana w innych urządzeniach do depilacji prędkość do 10 strzałów na sekundę (tryb „IN-Motion”) umożliwia skrócenie czasu zabiegu do minimum, co również wiąże się z większym komfortem dla pacjenta.

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny laser do depilacji?

  • Zabiegi przy pomocy najnowocześniejszych laserów do depilacji są szybkie i mało bolesne, a więc pacjenci chętniej się na nie decydują.
  • Laser diodowy oddziałuje tylko na melaninę zawartą we włosach. Nie uszkadza przy tym tkanek sąsiadujących – skóry czy naczyń krwionośnych.
  • Po przeprowadzeniu całego cyklu depilacji przy pomocy profesjonalnego urządzenia skuteczność terapii plasuje się na poziomie 98,8%.
  • Sprawdzony sprzęt to gwarancja skutecznego i bezpiecznego zabiegu, bez efektów ubocznych. Pacjenci zadowoleni z zabiegów będą polecać Twój gabinet znajomym.
  • Laser diodowy DioLasheer Ice wyróżnia się wysoką żywotnością głowicy. Umożliwia wykonanie aż 100 milionów strzałów, co oznacza możliwość wykonania wielu zabiegów i szybkiego zwrotu inwestycji.

Jeżeli planujesz zakup urządzenia medycznego do swojego gabinetu, skontaktuj się z naszymi doradcami – pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt z zakresu medycyny estetycznej. Zakupione urządzenie dowieziemy do Twojego gabinetu, uruchomimy i przeprowadzimy kompleksowe szkolenie.