Szkolenia z obsługi urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych

Każdemu z klientów zapewniamy dostęp do profesjonalnych szkoleń z obsługi zakupionych u nas urządzeń. Pierwsze szkolenie odbywa się w naszej klinice w Łodzi, a kolejne już w Twoim gabinecie lub klinice medycyny estetycznej w dogodnym dla Ciebie terminie.
Odbądź szkolenie i zapewnij wysoką jakość usług swoim pacjentom
Obsługa urządzeń, stanowiących element wyposażenia gabinetu medycyny estetycznej, często jest skomplikowana i wymaga przyswojenia specjalistycznej wiedzy. Dlatego, niezależnie od Twojego doświadczenia, potrzebujesz skrupulatnego szkolenia, aby efektywnie i bezpiecznie posługiwać się nowym sprzętem. Ważne jest poznanie technologii i procedur, a także wskazań i przeciwwskazań do konkretnych zabiegów. Równie istotna jest umiejętność trafnego dopasowywania parametrów urządzenia do potrzeb pacjenta.
W LightDerm dbamy o to, aby dostarczyć Ci nie tylko niezawodne urządzenie, ale również kompleksową i zawsze aktualną wiedzę na jego temat. W naszym interesie jest, aby lekarze medycyny estetycznej, korzystający z naszej aparatury mogli zaoferować swoim pacjentom najwyższej jakości usługi – bezpieczne i skuteczne. Dlatego przed wprowadzeniem nowego sprzętu, nasi eksperci-praktycy przekażą Ci szczegółową wiedzę na temat jego bezpiecznej i efektywnej obsługi podczas dwóch gruntownych szkoleń stacjonarnych.

Pierwsze szkolenie

Pierwsze szkolenie odbędziesz od razu po zakupie sprzętu w naszej klinice w Łodzi. Poznasz specyfikę działania interesującego Cię urządzenia, co pozwoli Ci świadczyć usługi z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym poziomie.

Drugie szkolenie

Kolejnego instruktażu udzielimy w Twoim gabinecie po zainstalowaniu sprzętu. Nasz specjalista wyjaśni Tobie i Twojemu personelowi wszelkie niuanse związane z funkcjonowaniem urządzenia.
W razie gdybyś miał jakieś wątpliwości, cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji. W każdej chwili po zakupie urządzenia możesz skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc techniczną.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Szkolenia LightDerm prowadzone są przez doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej, którzy na co dzień wykonują zabiegi przy pomocy prezentowanych urządzeń. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz rzetelną wiedzę na temat zastosowania i działania interesującego Cię sprzętu.
Teoria
Każde szkolenie rozpoczyna się od solidnej dawki teorii, która stanowi bazę do zrozumienia istoty działania danej technologii. Zdefiniujemy pojęcia i wyjaśnimy konkretne zastosowania oferowanych przez nas urządzeń medycyny estetycznej. Omówimy poszczególne etapy zabiegów oraz zasady postępowania po zastosowaniu sprzętu.
Praktyka
Najważniejszym elementem naszych szkoleń jest jednak część praktyczna. Klient ma okazję wykonać zabieg pod okiem doświadczonego instruktora. Dzięki możliwości przećwiczenia poszczególnych procedur z wykorzystaniem zakupionego urządzenia nabierzesz wprawy, poczujesz się pewnie i zweryfikujesz poziom umiejętności obsługi nowego sprzętu.