Prowadzimy profesjonalny serwis wszystkich naszych urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologicznych

Każde z oferowanych przez nas urządzeń zostało włączone do oferty po dokładnej weryfikacji skuteczności, bezpieczeństwa, jakości i wygody użytkowania. Sprzęt do gabinetów medycyny estetycznej działa na podstawie skomplikowanych technologii, a ich naprawa wymaga specjalistycznej wiedzy oraz zastosowania oryginalnych części zamiennych. Prawidłowe funkcjonowanie urządzeń jest determinowane m.in. przez okresowe przeglądy i bieżące kontrole, dlatego profesjonalne wsparcie posprzedażowe jest dla nas priorytetem.
Kupując wyposażenie do kliniki medycyny estetycznej na naszej stronie, spotkasz się z kompleksowym podejściem na każdym etapie współpracy. Przed wprowadzeniem nowego urządzenia, organizujemy dla lekarzy medycyny estetycznej profesjonalne szkolenia, które prowadzone są przez praktyków. Dzięki temu zyskujesz wiedzę niezbędną do wykonywania bezpiecznych i efektywnych zabiegów z wykorzystaniem pełnego potencjału urządzenia. Nasze wsparcie nie kończy się jednak na dostarczaniu najlepszych rozwiązań sprzętowych i szkoleniu. W późniejszym czasie, gdy zajdzie taka potrzeba, oferujemy natychmiastową pomoc z zakresu naprawy urządzeń i wymiany części eksploatacyjnych.

Co nas wyróżnia?

Szybka reakcja

Reagujemy natychmiast na zgłaszane problemy. Realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dzięki temu, że mamy bezpośredni kontakt z producentami urządzeń medycznych i dysponujemy możliwością błyskawicznego sprowadzenia części zamiennych, przeprowadzane przez nas naprawy są naprawdę ekspresowe.

Profesjonalne wsparcie techniczne

Serwis urządzeń realizowany jest przez wykwalifikowany personel techniczny, posiadający ogromną wiedzę z zakresu budowy urządzeń do zabiegów medycyny estetycznej. Naprawy odbywają się przy ścisłej współpracy z producentami urządzeń, dlatego sprzęt po naprawie działa jak nowy. Wymiana części eksploatacyjnych oraz naprawa usterek odbywa się tak, aby zakupione u nas urządzenia medycyny estetycznej pracowały w Twoim gabinecie jak najdłużej, przynosząc stałe zyski Twojej firmie.
O nic nie musisz się martwić, ponieważ na każdym etapie współpracy trzymamy rękę na pulsie. Decydując się na oferowane przez nas urządzenia, nie musisz obawiać się, że zostaniesz sam, gdy wystąpi jakiś problem techniczny. Naszym priorytetem jest szybka i skuteczna naprawa sprzętu. Zależy nam, aby strata finansowa, wynikająca z przerwy w wykonywaniu zabiegów, była jak najmniejsza. Dlatego oferujemy bezzwłoczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zgodnie z wytycznymi producenta, na oryginalnych, atestowanych podzespołach.
Bezpośredni dostęp do części zamiennych, stała współpraca z producentami oraz wiedza i doświadczenie naszych techników, pozwalają nam zaoferować fachowe i błyskawiczne usługi serwisowe. Jesteśmy w stanie naprawić każdą usterkę i ocenić stan techniczny oferowanych przez nas urządzeń. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz poczucie bezpieczeństwa.