NOWOCZESNY SYSTEM LASEROWY DO LECZENIA OKOLIC INTYMNYCH, USUWANIA ZMIAN I RESURFACINGU SKÓRY

AblaLaser FG900-S

FG900-S to nowoczesny sprzęt laserowy o długości fali 10,600 nm, który trzy systemy (frakcyjny, CO2, VRL), posiada cztery tryby leczenia z wieloma funkcjami i daje możliwość dowolnej zmiany oprogramowania. Ten zaawansowany laser CO2 pozwala leczyć wiele problemów dermatologicznych i defektów okolic intymnych w bezpieczny i niechirurgiczny sposób.

Technologia wykorzystana w laserze FG900-S przeszła pozytywnie testy FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków). To precyzyjne i urządzenie pozwala użytkownikowi na odparowanie, wycięcie, nacięcie i koagulację tkanek miękkich. Operator może kontrolować głębokość penetracji laserowej. Umożliwia pracę w obrębie niemal wszystkich rejonów ciała, w tym twarzy i delikatnych miejsc intymnych.

Laser posiada duży ekran dotykowy (wyświetlacz LCD 10,4 cala). Urządzenie oferuje różne opcje skanowania (kwadratowe, kołowe, spiralne, siatkowe, linie proste lub zakrzywione). Model FG900-S posiada osobne głowice do twarzy, sromu i zabiegów CO2. Głowice zabiegowe są elastyczne, ergonomiczne i wygodne w manewrowaniu. System chłodzenia zwiększa komfort pacjenta w trakcie laseroterapii.

TRZY SYSTEMY

Laser FG900-S został wyposażony w system frakcyjny dedykowany m.in. do redukcji zmarszczek, blizn potrądzikowych, system VRL przeznaczony do odmładzania pochwy oraz system CO2, który skutecznie usuwa zmiany skórne typu pieprzyki, brodawki.

SZYBKI CZAS GOJENIA

Laser FG900-S zapewnia znacznie szybszy czas gojenia tkanek, niż konkurencyjne systemy laserowe. Nie wymaga długiej i bolesnej rekonwalescencji. W niektórych przypadkach wystarczy jedna sesja zabiegowa, aby rozwiązać dany problem pacjenta.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE? CZY ZABIEG BOLI?
Zabieg laserem FG900-S nie jest bolesny. Przy kuracji systemem VRL możesz odczuwać jedynie ciepło w okolicach sromu.
JAKI JEST MECHANIZM DZIAŁANIA URZĄDZENIA?
Urządzenie o długości fali 10600 nm pracuje w trzech trybach: frakcyjny, VRL i CO2.
KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ EFEKTY ZABIEGU?
W zależności od defektu rezultaty mogą być zauważalne od razu po zabiegu lub w ciągu kolejnych tygodni.
CZY URZĄDZENIE JEST BEZPIECZNE?
Tak, laser FG900-S to certyfikowany sprzęt o wysokim profilu bezpieczeństwa. Został zatwierdzony m.in. przez FDA.

GALERIA URZĄDZENIA

ODMŁADZANIE POCHWY, RESURFACING SKÓRY, USUWANIE ZMIAN

PRECYZYJNA I SZYBKA PRACA

Laser pracuje bezawaryjnie, precyzyjnie i płynnie, uderzając w źródło problemu. Zabieg nie powoduje dyskomfortu i nie wymaga szczególnych przygotowań.

EFEKTYWNOŚĆ

Zabiegi laserem FG900-S laserem są wysoce skuteczne i obarczone minimalny ryzykiem powikłań. Laser zmniejsza widoczność zmarszczek, radzi sobie nawet z głębokimi bliznami, poprawia koloryt i teksturę skóry. Pacjent korzystający z laseroterapii dochodzi do siebie znacznie szybciej, niż po poddaniu się dermabrazji, głębokim peelingom chemicznym, czy innym zabiegom (po kuracji FG900-S skóra goi się szybciej).

ŁATWA OBSŁUGA

FG900-S jest sprzętem nieskomplikowanym w obsłudze. Wystarczy ustawić parametry urządzenia i postępować zgodnie z instrukcją dołączoną przez producenta.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.