Którą maszynę do kriolipolizy wybrać? Porównanie 3 modeli

28 kwietnia, 2022

Kriolipoliza prowadzi do destrukcji komórek tłuszczowych, wykorzystując do tego niską temperaturę, która znakomicie działa na adipocyty. Jakie maszyny do kriolipolizy są najbardziej efektywne, proste w obsłudze i bezpieczne dla pacjentek? Oto obiektywna recenzja 3 nowoczesnych modeli do redukcji opornej tkanki tłuszczowej.

Maszyna do kriolipolizy Cool 360 – chłodzenie szybsze o 60%

Urządzenie Cool 360 zostało wyposażone w technologię głowic 360°, dzięki czemu użytkownik jeszcze efektywniej niż dotąd kontroluje schładzany obszar ciała (maksymalnie do -10°C), skracając czas zabiegu do minimum. Jedna sesja zabiegowa trwa około 35 minut. Cool 360 posiada 4 aplikatory z głowicami o kilku rozmiarach nasadek, które można odpowiednio dopasować do leczonego rejonu. Uchwyt o ergonomicznym kształcie zapewnia wygodę podczas pracy, a dotykowy wyświetlacz LCD pozwala w szybki sposób ustawić parametry maszyny. 

Cool 360 to udoskonalone urządzenie do kriolipolizy zmniejsza liczbę komórek tłuszczowych w bezbolesny sposób, bez naruszania okolicznych tkanek. Efekty kriolipolizy tym sprzętem są znacznie lepsze, niż w przypadku konkurencyjnych maszyn niewyposażonych w głowice z technologią 360°. Cool 360 to bezpieczny, certyfikowany model, spotykany w najlepszych gabinetach w Polsce oraz za granicą.

Urządzenie do kriolipolizy Cryotec Ice – bezpieczne i kontrolowane chłodzenie

Cryotec Ice swoją wysoką efektywność zawdzięcza 4 głowicom z silikonowymi nakładkami, które zapobiegają odmrożeniom. Dzięki nim urządzenie może być wykorzystane do wysmuklania mniejszych obszarów, jak np. podbródek oraz większych typu uda, brzuch. Co więcej, głowice mogą pracować równocześnie (niezależnie od siebie), a użytkownik może swobodnie regulować ich siłą zasysania. Jeśli chodzi o zakres temperatury, w urządzeniu Cryotec Ice jest to od -10°C do 5°C (poczwórne chłodzenie peltiera). 

Zabieg kriolipolizy urządzeniem Cryotec Ice jest komfortowy, bezbolesny i bardzo bezpieczny. Podczas pracy sprzętu skóra właściwa i naskórek pozostają nienaruszone. Pierwsze rezultaty kuracji są widoczne po około 3-6 tygodniach. Cryotec Ice zbiera wiele pozytywnych opinii. Ze względu na bezawaryjną pracę, intuicyjną obsługę i szereg przydatnych funkcjonalności jest jedną z najchętniej wybieranych maszyn do kriolipolizy.

Sprzęt do kriolipolizy ColdTouch – szybkie wymrażanie tłuszczu bez ryzyka odmrożeń

ColdTouch w niczym nie ustępuje dwóm powyższym modelom. Doskonale sprawdza się w zabiegach modelujących sylwetkę i nie tylko (jest polecany także do terapii odmładzających). To zaawansowany technologicznie sprzęt, który oferuje nieinwazyjną i bezbolesną terapię falami radiowymi. W odróżnieniu od maszyny Cool 360 i Cryotec, to urządzenie posiada 3 zimne głowice zabiegowe (18, 30 i 50 mm), które emitują fale radiowe, które wnikają na głębokość 1-15 mm. Podczas zabiegu włókna kolagenowe są podgrzewane do temperatury 65°C, co sprawia, że skracają się i napinają. 

Profesjonalne głowice z wymiennymi elektrodami wywołują efekt termiczny, a specjalny system chłodzący zapobiega ewentualnym poparzeniom skóry pacjentki. Dzięki obróbce cieplnej poprawia się krążenie krwi i limfy, a fibroblasty produkują więcej nowego kolagenu. Zimna radiofrekwencja przyspiesza metabolizm komórek tłuszczowych. Zabieg z użyciem Cold RF trwa od 20 do 60 minut, w zależności od problematycznego obszaru. 

Podsumowując, każdy z przedstawionych modeli urządzeń do kriolipolizy jest bezpieczny, szybko pracuje i daje pożądane rezultaty. 
Jeżeli chcesz zainwestować w nowoczesne maszyny do kriolipolizy cenionych producentów i doposażyć swój gabinet, skontaktuj się z naszymi doradcami. Z chęcią udzielimy Ci konkretnych porad i pomożemy wybrać odpowiednie urządzenia. Zagwarantujemy też transport zakupionych maszyn, uruchomimy je na miejscu i bezpłatnie przeszkolimy personel.