Urządzenia do mezoterapii

Urządzenie do mezoterapii

Mezoterapia to zabieg cieszący się  bardzo dużym zainteresowaniem osób korzystających z usług gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej. Zabieg stosuje się w kosmetologii zarówno do zmniejszania już powstałych zmian, jak i w ramach profilaktyki. Do kalendarza zabiegowego może być wprowadzona już po 25. roku życia. Zdaniem specjalistów to doskonały czas na to, aby zacząć prowadzić działania profilaktyczne mające na celu wzmocnienie struktury skóry. Po 35. roku życia mezoterapia daje spektakularne efekty odmłodzenia. Niweluje płytkie zmarszczki i zmniejsza widoczność zmarszczek głębokich.

Zabieg jest możliwy dzięki wysokiej jakości urządzeniom. Urządzenie do mezoterapii odpowiadają za ilość wstrzykiwanego preparatu, głębokość penetracji obszaru zabiegowego oraz odczucia pacjenta w trakcie mezoterapii.

Introfill Iniector oraz inne wysokiej jakości urządzenia do mezoterapii

Jako profesjonalny dostawca urządzeń medycyny kosmetycznej Klientom oferujemy szeroki wybór aparatury. Uwagę osób poszukujących wielozadaniowych, a zarazem bardzo efektywnych w działaniu urządzeń do mezoterapii chcemy zwrócić na Introfill Iniector. To innowacyjny pistolet o szerokim zastosowaniu w medycynie estetycznej. Przy jego pomocy z powodzeniem przeprowadzisz zabiegi tradycyjnej mezoterapii igłowej i mikroigłowej z użyciem próżni. Co ważne, pistolet został zaprojektowany i wykonany w taki sposób, aby zabieg powodował jak najmniejszy dyskomfort u pacjenta.

Introfill Iniector to urządzenie wielozadaniowe. Intuicyjne oprogramowania pozwala na dowolne zarządzanie parametrami w trakcie procedury zabiegowej, dzięki czemu każdy obszar może zostać opracowany z należytą precyzją. Urządzenie umożliwia specjaliście bardzo dokładnie ustawić objętość wstrzykiwanego preparatu i wprowadzić go na różnych głębokościach w skórze.

W asortymencie posiadamy również inne urządzenia do mezoterapii. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Bardzo dobra znajomość rynku urządzeń dla medycyny estetycznej oraz umiejętność trafnej oceny potrzeb klienta pozwala nam proponować urządzenia, które najlepiej sprawdzają się w określonych warunkach pracy.

Urządzenie do mezoterapii na dogodnych warunkach

Oferujemy atrakcyjne ceny i dogodne formy finansowania zakupu w naszym sklepie. Każdy produkt obejmujemy wsparciem posprzedażowym, w ramach którego klient uzyskuje profesjonalne szkolenie dla specjalistów, którzy będą pracowali z urządzeniem w klinice. Szkolenie ma na celu obeznanie specjalistów z możliwościami urządzenia i uświadomienie im, jak duży potencjał zabiegowy oferuje wybrany aparat do mezoterapii.