Urządzenia do kriolipolizy

Urządzenia do kriolipolizy

Kriolipoliza to innowacyjna technologia redukcji tkanki tłuszczowej przy pomocy niskiej temperatury. Trwale niszczy komórki tłuszczowe zapewniając długotrwały efekt wyszczuplenia opracowywanej partii ciała. Skuteczność zabiegów jest tak wysoka, iż porównuje się ją z klasycznymi zabiegami liposukcji. Działanie urządzenia do kriolipolizy opiera się na kontrolowanym zamrażaniu komórek tłuszczowych i ich rozpadzie pod wpływem odpowiednio niskiej temperatury.

Jak działa urządzenie do kriolipolizy? Na czym polega zabieg?

Mówiąc najprościej urządzenie do kriolipolizy generuje odpowiednio niską temperaturę umożliwiającą zamrożenie i rozpad komórek tłuszczowych. Na skutek mrożenia tkanki tłuszczowej z komórek tłuszczowych uwalniane są lipidy, które następnie są transportowane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu urządzenie do kriolipolizy niszczy tylko komórki tłuszczowe, jednocześnie pozostając obojętnym dla innych tkanek: skóry, mięśni, nerwów.

Urządzenia do kriolipolizy są wyposażone w specjalne aplikatory, które przykłada się do ciała w miejscu, z którego chcemy pozbyć się tkanki tłuszczowej. Aplikator umożliwia pobór ciepła z tkanek tłuszczowych w sposób selektywny i kontrolowany. Dzięki temu zabieg jest bezpieczny i wolny od ryzyka powikłań.

Urządzenia do kriolipolizy dla Twojego gabinetu

W Lightderm specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości urządzeń do modelowania sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej. Bardzo dobra znajomość rynku urządzeń medycyny estetycznej pozwala nam zapewniać urządzenia o potwierdzonej jakości i trwałości. Urządzenia do kriolipolizy nie stanowią pod tym względem wyjątku.

Klientom zainteresowanym wdrożeniem omawianych zabiegów wyszczuplających w swoich gabinetach proponujemy:

To urządzenia nowej generacji. Odznaczają się wysoką funkcjonalnością oraz estetyką wykonania. Cryotec Ice to urządzenie do kriolipolizy z czterema głowicami z możliwością równocześnie pracy i działania niezależnie od siebie. To skraca czas trwania zabiegu i minimalizuje dyskomfort doświadczany przez pacjenta. Cool 360 to certyfikowane urządzenie do kriolipolizy wyposażone w cztery aplikatory z głowicami o różnych rozmiarach nasadek dla jeszcze lepszego dopasowania do leczonego obszaru.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół Lightderm z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego urządzenia.