TOP 3 maszyny do zabiegów anti-aging

28 kwietnia, 2022

Nie można zatrzymać czasu i być wiecznie młodym, można jednak opóźnić proces starzenia skóry i zniwelować już istniejące zmiany. OxyGeneo, Introfill Iniector i HIFU XDERM to 3 topowe urządzenia do zabiegów anti-aging, które cieszą się uznaniem na rynku beauty. Jakie technologie reprezentują te maszyny?

Maszyna OxyGeneo – odżywia, witalizuje i nawilża

OxyGeneo to innowacyjne urządzenie firmy Pollogen dedykowane do odmładzania skóry, które zapewnia kompleksową pielęgnację. Dzięki przełomowej technologii Microbubble Energy 3 w 1 złuszcza zewnętrzną warstwę skóry, ułatwia wnikanie w jej głąb składników odżywczych i znakomicie ją dotlenia. Podczas sesji zabiegowej wykorzystuje się specjalne kapsułki i żele bazowe w rozmaitych wariantach, które pozwalają intensywnie zrewitalizować, rozjaśnić oraz oczyścić skórę pacjentki. Efekty zabiegu są natychmiastowe i długotrwałe. Oxygen może być zastosowany jednorazowo przed ważnym wydarzeniem (jako tzw. zabieg bankietowy) lub stanowić dłuższą kurację. Ultradźwięki i technologia przeciwstarzeniowa RF zastosowane w urządzeniu:

  • poprawiają napięcie skóry, 
  • spłycają zmarszczki,
  • pobudzają krążenie krwi,
  • zmniejszają obrzęki wokół oczu,
  • łagodzą stany zapalne,
  • rozluźniają napięte mięśnie.

Dla osiągnięcia maksymalnych efektów warto wykonać serię 4-5 sesji co 2 tygodnie. Zabiegi z użyciem maszyny OxyGeneo są bezpieczne i komfortowe, z powodzeniem mogą stanowić bazę pod inne kuracje upiększające. Sesje OxyGeneo nie wiążą się z rekonwalescencją, dzięki czemu pacjentka może od razu po wizycie w gabinecie wrócić do swojej codziennej rutyny życia.

Piękna i młoda skóra dzięki urządzeniu Introfill Iniector 

Introfill Iniector to łatwe w obsłudze i ergonomiczne urządzenie przeznaczone do mezoterapii. Stanowi połączenie mezoterapii igłowej i mikroigłowej z użyciem próżni. Ze względu na specjalnie zaprojektowaną konstrukcję i mechanizm działania pozwala wykorzystać 100% preparatu, poprawiając jakość i teksturę skóry. Ten nowoczesny pistolet do mezoterapii pozwala przeprowadzić szereg zabiegów anti-aging bez bólu i dyskomfortu ze strony pacjentki. 

System mulitigły (9 igieł) umożliwia wprowadzić odżywczy koktajl na różnych głębokościach (0 ~ 4,0 mm) i skraca czas trwania sesji zabiegowej do minimum. Intuicyjne oprogramowanie pozwala w wygodny sposób dostosować parametry do danego przypadku. Introfill Iniector przewyższa skutecznością inne urządzenia ze swojej kategorii dostępne na rynku. Dzięki uzyskanym certyfikatom zapewnia bezpieczeństwo na każdym etapie zabiegu.

Bezoperacyjny lifting twarzy urządzeniem HIFU XDERM 

Kolejne urządzenie, które dobrze sprawdza się do zabiegów anti-aging to HIFU XDERM. 5 profesjonalnych głowic pozwala specjaliście penetrować skórę twarzy na różnych głębokościach. Dzięki ultradźwiękom ta zaawansowana technologicznie maszyna poprawia koloryt skóry, ujędrnia ją i spłyca już istniejące zmarszczki. HIFU XDERM stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Sprawia, że skóra jest jędrniejsza, gładsza, twarz wygląda na wypoczętą i świeżą. Pierwsze efekty są widoczne już po 2 tygodniach od zabiegu.

Na uwagę zasługuje także szybka praca HIFU XDERM. Jeden zabieg trwa krócej, niż godzinę, a osiągnięte rezultaty utrzymują się 1-2 lata. Zabiegi z użyciem HIFU XDERM są w 100% bezinwazyjne, nie wymagają zastosowania znieczulenia ani żadnych przygotowań. HIFU zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa każdej sesji zabiegowej. Ta wszechstronna technologia jest polecana zarówno osobom w kwiecie wieku, jak i dojrzałym, rozwiązuje problemy urodowe pacjentek na różnym etapie życia. 
Jeżeli w najbliższej przyszłości chcesz zainwestować w urządzenia do zabiegów anti-aging i kompleksowo wyposażyć swój gabinet, skontaktuj się z naszymi doradcami. Z przyjemnością udzielimy Ci praktycznych wskazówek i pomożemy wybrać najlepsze maszyny dedykowane do zabiegów medycyny estetycznej. Co więcej, zapewnimy transport zakupionych urządzeń, uruchomimy je na miejscu i przeszkolimy pracowników bez dodatkowych opłat.