TOP 3 maszyny do modelowania ciała

28 kwietnia, 2022

Maszyny do modelowania ciała to urządzenia, które pozwalają pacjentkom spełnić marzenia o zgrabnej i smukłej sylwetce. Jakie sprzęty wykorzystują najnowsze rozwiązania technologicznie i są stałym elementem wyposażenia najbardziej renomowanych gabinetów i salonów kosmetycznych? 

Urządzenie Sculpting Pro – wyższy wymiar modelowania ciała 

Sculpting Pro to profesjonalna maszyna do modelowania ciała, która korzysta z technologii skoncentrowanej wiązki fali elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Urządzenie posiada dwie płaskie i dwie zakrzywione głowice dedykowane do pracy na różnych partiach ciała. Co ważne platforma jest łatwa w obsłudze

Podczas zabiegów Sculpting Pro dochodzi do serii wyraźnie odczuwalnych skurczy mięśni, dzięki którym osoba poddająca się kuracji może wyrzeźbić ciało i spalić zbędną tkankę tłuszczową. Elektrostymulacja jest bezinwazyjna i bezbolesna, a osiągnięte rezultaty wielokrotnie lepsze, niż te, jakie można uzyskać dzięki intensywnym treningom na siłowni. Urządzenie Sculpting Pro pozwala zwiększyć masę mięśniową o około 16% i zredukować tkankę tłuszczową o 19%. 

Dzięki indukowaniu skurczów supramaksymalnych maszyna umożliwia efektywnie budować mięśnie:

 • ud,
 • brzucha, 
 • pośladków, 
 • łydek,
 • ramion.

Sculpting Pro pozwala wzmocnić gorset mięśniowy, zmniejszając ryzyko kontuzji. Z zabiegów mogą skorzystać kobiety, które chcą wrócić do formy po porodzie lub po prostu osoby nielubiące ćwiczyć. Korzystanie z sesji wraz ze stosowaniem diety redukcyjnej daje naprawdę spektakularne i długotrwałe efekty.

VShape RF – topowe urządzenie do modelowania figury

VShape RF to urządzenie do modelowania ciała, które działa w nieinwazyjny i wysoce bezpieczny sposób. Połączenie czterech różnych technologii wspomaga spalanie i usuwanie tkanki tłuszczowej, poprawia krążenie krwi i limfy oraz jakość skóry. Podczas sesji pacjentki nie odczuwają bólu ani dyskomfortu. Wszystko to jest zasługą:

 • podciśnienia, 
 • energii podczerwonej,
 • bi-polarnej częstotliwości radiowej,
 • kawitacji próżniowej. 

Maszyna VShape RF pozwala wysmuklić dowolny rejon zabiegowy, a ponadto stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki terapii modelującej poprawia się jędrność i elastyczność skóry, a także drastycznie zmniejsza się cellulit. 

Cool 360 – redukcja tkanki tłuszczowej dzięki kriolipolizie

Ostatnia maszyna do modelowania ciała, którą warto mieć w gabinecie to Cool 360, urządzenie to uznawane jest za złoty standard wśród sprzętów przeznaczonych do kriolipolizy. Wysoką skuteczność terapii, która polega na trwałej destrukcji adipocytów poprzez ich zamrażanie, zapewniają głowice zabiegowe w technologii 360°. Urządzenie jest intuicyjne i bezproblemowe w obsłudze. Cool 360 pozwala dostosować parametry do potrzeb każdej pacjentki i kontrolować każdą minutę zabiegu. Zakres temperatur, jakimi może operować personel to od -10°C do 10°C. Cool 360 nie narusza tkanek sąsiadujących ani nie stwarza ryzyka przerwania ciągłości skóry. Innowacyjne głowice wymrażają tkankę tłuszczową o 60% efektywniej, niż dotąd. Dzięki kuracji można udoskonalić tak newralgiczne obszary, jak np.:

 • podwójny podbródek, 
 • obszar nad kolanami,
 • wewnętrzna strona ud.

Warto wspomnieć, że zabiegi kriolipolizy z użyciem Cool 360 nie wymagają okresu rekonwalescencji, pozwalają wysmuklić ciało bez dolegliwości bólowych oraz dyskomfortu. Maszyna posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty. Inteligentny wbudowany czujnik środków bezpieczeństwa sprawia, że podczas pracy urządzenia nie ma ryzyka odmrożenia skóry.

Jeżeli chcesz kupić maszyny do modelowania ciała renomowanych producentów i kompleksowo wyposażyć swój gabinet, skontaktuj się z naszymi doradcami. Udzielimy Ci wsparcia, dzięki któremu bez problemu wybierzesz odpowiednie urządzenia do modelowania ciała. Klienci, którzy zakupili u nas maszyny, mogą liczyć na bezpłatną dostawę sprzętu do miejsca docelowego oraz szkolenie dla pracowników.