NOWOCZESNE URZĄDZENIE DO ZAMRAŻANIA UPORCZYWEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Cool 360 – urządzenie do kriolipolizy

Cool 360° to profesjonalna, certyfikowana maszyna przeznaczona do zamrażania opornej tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała w bezkrwawy i bezpieczny sposób.

Nowy system chłodzenia zapewnia równomiernie i szybsze o 60% chłodzenie problematycznych obszarów, zwiększając wydajność sprzętu i skracając czas trwania zabiegu. Dzięki kontrolowanemu chłodzeniu na drodze kriolipolizy komórki tłuszczowe ulegają destrukcji. Urządzenie posiada 4 aplikatory z głowicami o różnych rozmiarach nasadek, użytkownik może w wygodny sposób dostosować je do leczonego obszaru. Ergonomiczna konstrukcja uchwytu zwiększa wygodę pracy. Zakres temperatury schładzania wynosi od -10°C do 10°C. Dotykowy wyświetlacz LCD ułatwia zmianę ustawień parametrów.

Warto podkreślić, że metoda kriolipolizy (wymrażanie adipocytów) została odkryta w Stanach Zjednoczonych przez naukowców z Harvard Medical School. Cool 360° opiera się na sprawdzonej i przebadanej technologii, która redukuje liczbę komórek tłuszczowych bez bólu i dyskomfortu pacjenta.

Cool 360° to nieinwazyjna, zaawansowana terapia zimnem, która prowadzi do destrukcji komórek tłuszczowych bez widocznego uszkodzenia skóry. Zabieg nie wymaga stosowania leków, nie wiąże się z rekonwalescencją ani groźnymi skutkami ubocznymi.

SZYBSZA PRACA

Nowa maszyna Cool 360° pracuje szybciej od sprzętu do kriolipolizy starszej generacji, skracając czas zabiegu o około 35 minut.

NIEINWAZYJNE WYSMUKLANIE

Technologia Cool 360° daje efekty porównywalne z liposukcją chirurgiczną, bez konieczności przerywania ciągłości tkanek, bolesnej i długiej rekonwalescencji i wyrzeczeń. Martwe adipocyty są naturalnie usuwane przez organizm.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY MOŻNA ODMROZIĆ SKÓRĘ LUB NARZĄDY WEWNĘTRZNE?
Nie. Dzięki inteligentnemu, wbudowanemu czujnikowi środków bezpieczeństwa, zakres chłodzenia obejmuje jedynie problematyczne fałdy skórne.
JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE? CZY ZABIEG BOLI?
Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, obrzęknięta, zasiniona. Możesz odczuwać lekkie mrowienie, ból, tkliwość, skurcze, świąd skóry. To tymczasowe objawy, które mijają w ciągu kilku dni/tygodni. Zabieg kriolipolizy Cool 360° nie jest bardzo bolesny. Początkowo możesz odczuwać lekki dyskomfort, odrętwienie (to indywidualna kwestia).
JAKI JEST MECHANIZM DZIAŁANIA URZĄDZENIA?
Głowica urządzenia chłodzi selektywnie tkankę tłuszczową w danych obszarze (maksymalnie do -10°C), prowadzi to do krystalizacji adipocytów, które stopniowo ulegają rozkładowi i są w ciągu 2-6 tygodni na drodze przemian metabolicznych, naturalnie usuwane przez organizm.
KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ EFEKTY ZABIEGU?
Efekty kriolipolizy Cool 360° pojawiają się stopniowo. Pierwsze rezultaty w postaci wyraźnego wysmuklenia ciała są widoczne po około 2–3 tygodniach, na efekt końcowy trzeba poczekać 6–8 tygodni.
CZY URZĄDZENIE JEST BEZPIECZNE?
Tak, Cool 360° to certyfikowany sprzęt o wysokim profilu bezpieczeństwa. Korzystają z niego najlepsi specjaliści.

GALERIA URZĄDZENIA

Udoskonalona kriolipoliza

Kontrolowane ochładzanie komórek tłuszczowych prowadzi do ich obumarcia. Dzięki bardzo niskiej temperaturze adipocyty rozpadają się i są usuwane z organizmu wskutek naturalnych procesów metabolicznych. Innowacyjne głowice do kriolipolizy 360° pozwalają rozbić złogi tłuszczu szybciej i skuteczniej (pod każdym kątem), niż te umieszczone w poprzednich urządzeniach.

PRECYZYJNE GŁOWICE

Nowe urządzenie do kriolipolizy posiada niezwykle precyzyjne głowice, dzięki którym można wysmuklić całą sylwetkę. Głowice mogą pracować jednocześnie, co znacznie skraca czas trwania zabiegu.

SKUTECZNOŚĆ

Jedna sesja zabiegowa urządzeniem Cool 360° pozwala zmniejszyć obwód w pasie aż o kilka cm. Kriolipoliza to zabieg wyszczuplający, podczas którego dochodzi do ograniczenia liczby komórek tłuszczowych, dzięki czemu ryzyko ponownego nagromadzenia tłuszczu w danej partii ciała jest ograniczone.

ŁATWA OBSŁUGA

Aby wykonać zabieg, wystarczy ustawić parametry urządzenia i umieścić głowicę na wybranym obszarze ciała. Resztę wykona za nas inteligentna maszyna Cool 360.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.