LIFTING ULTRADŹWIĘKOWY- SKUTECZNE I NIEINWAZYJNE ODMŁADZANIE

HIFU XDERM – urządzenie do liftingu twarzy

Zabieg HIFU uznawany jest za jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Urządzenie HIFU XDERM to niezbędne wyposażenie każdego salonu kosmetycznego i gabinetu medycyny estetycznej. Technologia wykorzystuje wiązki fal dźwiękowych o dużym zasięgu. Ultradźwięki o wysokiej intensywności (HIFU) bezpośrednio dostarczają energię cieplną do warstwy SMAS  i tkanki podskórnej, która stymuluje i odnawia kolagen skóry, a tym samym poprawia strukturę i zmniejsza wiotkość skóry. Po zabiegu osiąga się efekt liftingu bez inwazyjnych operacji lub zastrzyków. Ponadto dodatkowym atutem jest to, że zabieg nie wyklucza z codziennych obowiązków. Technika ta może być stosowana zarówno na twarz, jak i całe ciało, a także działa równie dobrze dla osób o każdym kolorze skóry, w przeciwieństwie do laserów i intensywnego światła pulsacyjnego (IPL).

5 różnych głowic

Urządzenie wyposażone jest w 5 różnych głowic, dzięki czemu może precyzyjnie penetrować różne głębokości twarzy i ciała.

Twarz: DS10-1,5, DS7- 3,0, DS4-4,5

Ciało: DS3- 7,0, DS2- 13,0


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

U KOGO MOŻNA PRZEPROWADZIĆ ZABIEG HIFU?
Zabieg HIFU to bezpieczna metoda wyszczuplania, którą można zastosować u wielu osób. Przed zabiegiem konieczne jest jednak przeprowadzenie konsultacji w celu wykluczenia przeciwwskazań. Technologia HIFU nie powinna być traktowana jako metoda odchudzania. Skoncentrowane ultradźwięki najlepiej działają na miejscową, oporną tkankę tłuszczową. W przypadku większych depozytów tłuszczu, towarzyszących otyłości lub znacznej nadwadze, zaleca się najpierw redukcję masy ciała.
CZY ZABIEG JEST BOLESNY?
Zabieg urządzeniem HIFU FLBS jest komfortowy dla pacjenta i nie wymaga zastosowania znieczulenia. Po kontakcie z ultradźwiękami może wystąpić niewielki obrzęk, który ustępuje po kilku dniach.
YouTube video

GALERIA URZĄDZENIA

Pierwsze efekt już po 2 tygodniach

Rezultaty zabiegu pojawiają się dużo szybciej niż w przypadku innych nieinwazyjnych metod wyszczuplania. Wymierne efekty działania HIFU można zaobserwować już po dwóch tygodniach.

Skuteczność potwierdzona badaniami

Efektywność oraz bezpieczeństwo technologii HIFU zostały udowodnione klinicznie. Potwierdzeniem jest ponad 15 recenzowanych artykułów. Długotrwałe efekty utrzymują się 1-2 lata.

Szybki i bezinwazyjny

HIFU FLBS wyposażony jest w głowice precyzyjnie działające na różne głębokości skóry. Gwarantuje szybką pracę- zabieg na twarz i szyję zajmuje tylko około 40-50 min. Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, nie pozostawia na skórze widocznych śladów czy podrażnień a makijaż można wykonać po 15 minutach od zabiegu. Cechuje go bezpieczeństwo i niskie ryzyko skutków ubocznych.