WYJĄTKOWO SKUTECZNE, WIELOFUNKCYJNE OCZYSZCZANIE WODOROWE

Hydrogen Oxygen 6 w 1 – urządzenie do oczyszczania wodorowego

Hydrogen Oxygen 6 in 1 to urządzenie do oczyszczania wodorowego – wyjątkowo skutecznego i mało inwazyjnego zabiegu pielęgnacyjnego na twarz. Dermabrazja wodna umożliwia intensywne złuszczenie naskórka oraz oczyszczenie i nawilżenie skóry. Cera po zabiegu staje się gładka, odmłodzona i rozjaśniona.

W jakie głowice wyposażone jest urządzenie? Jakie zabiegi nim wykonasz?

Głowica do oczyszczania wodorowego

Zamyka pory, zmiękcza warstwę rogową naskórka, głęboko oczyszcza skórę, głęboko nawilża, usuwa zaskórniki, odżywia i rozjaśnia poszarzałą skórę, sprawia, że skóra jest czysta i elastyczna.

Głowica RF

Fale radiowe przenikają przez skórę, w wyniku czego dochodzi do podgrzania tkanek (do temperatury ok. 40-45 st. C). Mają one częstotliwość od 0,5 do 0,7 MHz. Fale RF mają szerokie zastosowanie. Dzięki nim można: podnieść owal twarzy, zredukować zwiotczenie skóry i zmarszczki pod oczami, przeprowadzić zabieg liftingu twarzy, szyi i dekoltu.

Głowica do wtłaczania substancji aktywnych

Substancje aktywne w postaci płynu są przekształcane w małe cząsteczki przypominające mgiełkę poprzez atomizację pod wysokim ciśnieniem, a następnie są wtłaczane do skóry właściwej za pomocą wysokiego ciśnienia, aby uzyskać efekt głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry.

Głowica do ultradźwięków

Sonoforeza wykorzystuje fale ultradźwiękowe, polega na wprowadzaniu w głąb skóry substancji czynnych, indywidualnie dobranych do jej rodzaju i potrzeb. Powoduje to niezwykle intensywne i skuteczne wprowadzanie w głąb skóry substancji aktywnych. Jest to także delikatny, głęboki masaż, który poprawia przepływ krwi i limfy, a także metabolizm i regenerację komórek. Generowane przez ultradźwięki ciepło przenika w głąb tkanki i sprawia, że skóra i mięśnie są odprężone.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny polega na wytwarzaniu się mikro–pęcherzyków, które to są wypełnione rozrzedzonym gazem. Dochodzi do tego w wyniku kontaktu wilgotnej skóry z ultradźwiękami, które to pod wpływem wibracji ulegają rozpadowi. W wyniku tego procesu stare komórki warstwy rogowej naskórka rozpadają się, a odsłaniają się młodsze oraz znacznie zdrowsze warstwy skóry.

Zimny młotek

Niska temperatura wspomaga odnowę biologiczną ciała. Komórki skóry otrzymują więcej składników odżywczych, są lepiej dotlenione, szybciej się regenerują. Skóra poddana działaniu zimna nie traci wilgoci, jej pory są zwężone, skóra staje się więc gładka i matowa. Zimno doskonale radzi sobie z obrzękami powstałymi podczas snu, workami i podpuchniętymi powiekami.

 


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY ZABIEG OCZYSZCZANIA WODOROWEGO JEST BOLESNY?
Zabieg urządzeniem Hydrogen Oxygen 6 w 1 jest bezbolesny. W trakcie oczyszczania pacjentowi towarzyszy uczucie delikatnego zasysania skóry. W zależności od używanej głowicy odczucia mogą być różne, nigdy bolesne
JAKIE SĄ PRZECIWSKAZANIA DO WODOROWEGO OCZYSZCZANIA SKÓRY?
Wodorowe oczyszczanie skóry to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania tj. nowotwory, stany po ich usunięciu (5 lat) alergie na składniki wykorzystywane w zabiegu, nieleczona cukrzyca, infekcje, epilepsja, nadwrażliwość na działanie prądu, aktywna opryszczka, implanty i urządzenia elektroniczne obecne w ciele. Zabieg wykluczony jest także w ciąży oraz w czasie karmienia piersią.
KIEDY BĘDĄ WIDOCZNE EFEKTY? JAKA SERIA ZABIEGOWA JEST ZALECANA?
Od razu po wykonaniu zabiegu możemy zauważyć efekty oczyszczania wodorowego, zwłaszcza gdy zależy Nam na dogłębnym oczyszczeniu i odświeżeniu skóry oraz wyrównanie jej kolorytu. W celu uzyskania dogłębnego oczyszczenia i długotrwałych efektów zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

GALERIA URZĄDZENIA

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Dermabrazja wodna urządzeniem Hydrogen Oxygen 6 in 1 umożliwia leczenie wielu problemów skórnych. Nie tylko doskonale oczyszcza i nawadnia skórę, ale też złuszcza martwy naskórek, redukuje niedoskonałości, odmładza i wyrównuje koloryt skóry.

Dla wymagających pacjentów

Sześć funkcjonalnych głowic umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu do różnych potrzeb skóry. Możesz zaproponować swoim pacjentom szereg zabiegów na twarz, które wykonasz przy pomocy tego nowoczesnego urządzenia.

Zabieg bankietowy

Oczyszczanie wodorowe zaliczane jest do zabiegów bankietowych. Jej efekty są widoczne natychmiast, dlatego można zaproponować ją pacjentom, którzy chcą szybko odświeżyć cerę przed ważnym wyjściem, np. przed nocą sylwestrową, ślubem czy innym wydarzeniem.

Szeroki zakres leczenia

Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które sprawdza się w następujących przypadkach: rozszerzone pory, zmarszczki, nadmiar sebum i trądzik, sucha skóra, konieczność złuszczenia martwego naskórka, ziemista cera.