INNOWACYJNE URZĄDZENIE DO MEZOTERAPII, SKRACA CZAS ZABIEGÓW

Introfill Iniector – maszyna do mezoterapii

Urządzenie Introfill Iniector to jeden z najnowocześniejszych sprzętów do mezoterapii dostępnych na rynku. Zapewnia 100% wykorzystanie preparatu podczas zabiegu przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu pacjenta. Dzięki wysokiej skuteczności i wielozadaniowości ten nowatorski pistolet do mezoterapii pozwoli na rozszerzenie zakresu obsługiwanych protokołów zabiegowych. W ten sposób klinika będzie mogła jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania klientek i klientów.

Zachęcamy do wyboru tego innowacyjnego urządzenia, które znajduje szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej, gdyż łączy zabiegi tradycyjnej mezoterapii igłowej i mikroigłowej z użyciem próżni. Wykorzystano w nim system multiigły i próżniowe zasysanie skóry. Zaawansowany pistolet do mezoterapii umożliwia przeprowadzenie zabiegu bez uczucia rozpierania, bólu, krwiaków i siniaków. Introfill Inector skraca czas trwania zabiegu i minimalizuje nieprzyjemne odczucia. Na uwagę zasługuje również fakt, iż oferowany pistolet do mezoterapii jest łatwy w obsłudze. Praca z urządzeniem jest przyjemna, a samo prowadzenie pistoletu daje specjaliście dużą swobodę – specjalista nie musi się obawiać, że zabieg będzie bolesny lub nieprzyjemny dla pacjenta.

Dzięki intuicyjnemu oprogramowaniu można dowolnie zmieniać parametry w trakcie procedury zabiegowe (m.in. objętość strzykawki, czas i sposób wprowadzania produktu, szybkość nakłuć, wykorzystanie próżni). Urządzenie umożliwia specjaliście bardzo dokładnie ustawić objętość wstrzykiwanego preparatu i wprowadzić go na różnych głębokościach (0 ~ 4,0 mm) w skórze. Ten wysokiej klasy sprzęt do mezoterapii może być wykorzystany na wszystkich partiach ciała (talii, brzuchu, udach, łydkach, pośladkach, plecach, ramionach, dłoniach, szyi, dekolcie, twarzy, owłosionej skórze głowy).

  • WIELOZADANIOWOŚĆ

Urządzenie może być wykorzystywane np. do zabiegów antycellulitowych, terapii przeciw łysieniu, leczenia nadpotliwości botoksem, walki z nadmiernie nagromadzoną tkanką tłuszczową.

  • INNOWACYJNOŚĆ

Dzięki systemowi multiigiły (9 igieł) i vacuum (próżniowe zasysanie skóry) komfort zabiegu jest większy, niż w przypadku innych urządzeń do mezoterapii.

Planujesz modernizację zaplecza sprzętowego kliniki? Innowacyjny pistolet do mezoterapii to Introfill Inector to urządzenie, które z pewnością warto wziąć pod uwagę? Pistolet zwiększa wydajność wstrzykiwanych preparatów, tym samym podnosząc efektywność zabiegów. Jego obsługa jest intuicyjna, a zakres regulacji pracy urządzenia umożliwia bezpieczny przebieg zróżnicowanych procedur. To rozwiązanie, którego nie może zabraknąć w Twojej klinice.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE? CZY ZABIEG BOLI?
Po zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie i tkliwość skóry. Objawy mijają samoistnie w ciągu kilku dni. Dzięki zaawansowanemu pistoletowi do mezoterapii zabieg nie jest bolesny.
JAKI JEST MECHANIZM DZIAŁANIA URZĄDZENIA?
Specjalista przykłada pistolet do mezoterapii igłowej do obszaru zabiegowego, system vacuum zasysa skórę w obszarze zabiegowym, następnie jest ona poddawana serii iniekcji multiigłami.
KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ EFEKTY ZABIEGU?
Efekty są widoczne już po kilku dniach od mezoterapii.
CZY URZĄDZENIE JEST BEZPIECZNE?
Tak, Introfill Iniector to certyfikowany sprzęt o wysokim profilu bezpieczeństwa.

GALERIA URZĄDZENIA

MEZOTERAPIA W ULEPSZONYM WYDANIU

Podczas zabiegów mezoterapii pistoletem Introfill Iniector wyposażonym w 9 igieł może zostać wykorzystany np. kwas hialuronowy, osocze bogatopłytkowe, botoks. Iniekcje są bezbolesne, a sam zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

PRECYZYJNE DOSTARCZANIE SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH DO SKÓRY

Urządzenie wyposażone zostało w 9 sterowanych automatycznie igieł i system vacuum, co pozwala precyzyjnie wprowadzić preparaty do głębokich warstw skóry lub tkanki podskórnej. Ultraszybkie i dokładne nakłucia skracają czas procedury zabiegowej do minimum.

SKUTECZNOŚĆ

Zabiegi mezoterapii z użyciem Introfill Iniector pozwalają zredukować wiele defektów kosmetycznych. Mezoterapia stymuluje procesy naprawcze, mobilizuje fibroblasty do produkcji kolagenu, w zauważalny i efektywny sposób poprawia kondycję skóry.

ŁATWA OBSŁUGA

By przeprowadzić zabieg mezoterapii, wystarczy ustawić parametry Introfill Iniector i umieścić pistolet w problematycznym obszarze ciała. Automatyczny system wytrysku wykona pracę za nas.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.