LAMPA LECZNICZA DO FOTOODMŁADZANIA, LECZENIA TRĄDZIKU, BEZINWAZYJNA TECHNOLOGIA

Lampa lecznicza – Kernel 7All – urządzenie do fototerapii

Lampa Kernel 7All (Kernel Medical Equipment)  to certyfikowane urządzenie medyczne, które powstało z myślą wspierania pacjentów zmagających się z trądzikiem, stanami zapalnymi, oznakami fotostarzenia skóry. Lampa opiera się na terapii światłem LED. Została wyposażona w czytelny, 8-calowy ekran dotykowy z funkcją obrotową. Operator ma do wyboru 7 rodzajów kombinacji światła. Intensywność źródeł światła można dostosować w zależności od indywidualnego przypadku (problemu). Urządzenie pracuje w trybie ciągłym lub impulsowym. Posiada 5 wbudowanych typów leczenia. Dzięki specjalnemu wspornikowi lampę można ustawić w dowolnej pozycji, dopasowując głowicę do różnych obszarów zabiegowych. Model Kernel 7All jest szybki i bezproblemowy w montażu.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY TO BOLI? JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE?
Zabiegi z wykorzystaniem lampy leczniczej KN-7000A są bezbolesne. Terapia fotodynamiczna LED nie wywołuje skutków ubocznych.
CZY LAMPY LECZNICZE SĄ BEZPIECZNE?
Tak, lampa lecznicza KN-7000A to certyfikowany sprzęt o wysokim profilu bezpieczeństwa.

GALERIA URZĄDZENIA

TERAPIA TRĄDZIKU I FOTOODMŁADZANIE LAMPĄ KN-7000A

Lampa Kernel 7All znajduje zastosowanie m.in. w terapii trądziku i fotoodmładzania, regeneracji mięśni, leczeniu bólów stawów. Zabiegi z użyciem lampy laserowej zmniejszają stany zapalne, przebarwienia, zmarszczki. Dzięki światłu LED zwiększa się produkcja kolagenu, ujednolica koloryt skóry. Kuracja wspomaga gojenie ran, łagodzi oparzenia posłoneczne poprawia krążenie. Ten sprzęt medyczny działa w szybki, bezkrwawy i bezinwazyjny sposób.

PRECYZYJNA PRACA

Lampa Kernel 7All charakteryzuje się szybką i precyzyjną pracą. Zabiegi lecznicze z użyciem tego modelu są bezbolesne i nie wymaga żadnej rekonwalescencji.

EFEKTYWNOŚĆ

Zabiegi lecznicze z użyciem lampy Kernel 7All rozwiązują wiele problemów dermatologicznych, pobudzają krążenie.

ŁATWA OBSŁUGA

Model Kernel 7All jest sprzętem intuicyjnym w obsłudze. Należy ustawić dane parametry i przestrzegać instrukcji działania.