LAMPA LECZNICZA DO STYMULACJI WZROSTU WŁOSÓW, NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Kernel 8000A – maszyna do leczenia łysienia

Lampa lecznicza Kernel-8000A to certyfikowane urządzenia medyczne, które zyskały aprobatę FDA (Food and Drug Administration). Wykorzystują niskopoziomową lasteroterapię. Dzięki półprzewodnikowym diodom laserowym klasy medycznej są w stanie rozwiązać problemy związane z nadmierną utratą włosów oraz łysieniem. Lampa Kernel-8000A posiada 204 półprzewodnikowe diody laserowe, maksymalny czas pracy w tym przypadku to 100 minut.

Niskoenergetyczne promieniowanie laserowe znajduje zastosowanie w leczeniu łysienia androgenowego, plackowatego i łojotokowego. Konstrukcja lampy jest wielopanelowa, pozycję paneli można dostosować do głowy pacjenta. Panele działają niezależne co umożliwia dostosowanie ich pracy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Stabilna konstrukcja ramienia lampy zapewnia bezpieczeństwo, a możliwość regulacji jej wysokości i położenia zapewnia dokładne napromieniowanie leczonego obszaru. Lampa posiada inteligentny czujnik, który zapewnia, że proces leczenia jest bezpieczny i skuteczny. 8-calowy ekran dotykowy i intuicyjna obsługa zapewnia komfortową pracę osobie wykonującej zabieg. Kernel 8000A posiada 2 tryby: ciągłego napromieniania lub napromieniania impulsowego. Posiada też dodatkowy pomocniczy wyświetlacz czasu, wygodny dla operatorów. Jedna sesja trwa 25,30 lub 35 minut.

Lampa KN-8000A sprawdzi się np. w klinice dermatologicznej, salonie kosmetycznym, czy centrum terapii wypadania włosów.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

JAKIE SĄ SKUTKI UBOCZNE? CZY ZABIEG BOLI?
Zabiegi z użyciem lamp leczniczych nie są bolesne ani nie wywołują skutków ubocznych.
CZY LAMPY LECZNICZE SĄ BEZPIECZNE?
Tak lampa jest certyfikowanym sprzętem o wysokim profilu bezpieczeństwa, o czym świadczy m.in. aprobata FDA.

GALERIA URZĄDZENIA

LECZENIE WYPADANIA WŁOSÓW LAMPAMI KN-8000B i KN-8000C

Lampa Kernel 8000A znajdują zastosowanie w przypadku leczenia łysienia i terapii wypadania włosów. Lampy lecznicze dają spektakularne efekty, są bezpieczne, niezawodne i łatwe w użyciu. Kuracja z wykorzystaniem tych nowoczesnych urządzeń jest bezinwazyjna i bezbolesna. Półprzewodnikowy zimny laser wspomaga odrost włosów.

BEZPIECZEŃSTWO PRACY

Lampa lecznicza Kernel 8000A nie uszkadza włosów ani nie wiążą się z wprowadzaniem żadnych substancji. To certyfikowany sprzęt medyczny z aprobatą FDA. Zabiegi na włosy są bolesne i nie wymagają żadnej rekonwalescencji. To w 100% nieablacyjna metoda. Nie ma tu ryzyka przegrzania skóry, czy przerwania jej ciągłości.

SKUTECZNOŚĆ

Zabiegi z użyciem lampy Kernel 8000A stymulują włosy do wzmożonego wzrostu. Oddziałuje na mieszki włosowe w precyzyjny sposób, stymuluje je do odnowy, pobudza mikrokrążenie skóry głowy.

ŁATWA OBSŁUGA

Lampa Kernel 8000A jest intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu może być stosowana przez pacjenta samodzielnie w domu. Wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją.