WIELOFUNKCYJNE LAMPY ZABIEGOWE, NISKIE ZUŻYCIE ENERGII, DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ DIOD

Lampy zabiegowe – EXLED 300, EXLED 300/300 – lampy do zabiegów medycznych medycyny estetycznej

Lampy zabiegowe EXLED serii 300 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić pracę personelowi placówek medycznych. Spełniają restrykcyjne normy, są proste w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne. Urządzenia są zgodne z surowymi wymaganiami oświetlenia chirurgicznego. Są niezastąpione podczas zabiegów chirurgicznych, dentystycznych, czy procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Emitują czyste, naturalne białe światło, poniżej krótka charakterystyka lamp zabiegowych dostępnych w naszej ofercie:

Modele EXLED 300, EXLED 300/300 posiadają specjalnie zaprojektowane głowice o średnicy 30 cm, w kształcie litery Y, które umożliwiają wygodne manewrowanie oświetleniem przez operatora. Lampy mają opcje regulacji natężenia światła. Maksymalna intensywność to 120 000 luksów. Regulacja temperatury barwowej wynosi 4500±500K. Wskaźnik odwzorowania barw wynosi > 97 Ra. Z kolei wielkość pola świetlnego wynosi 9-20 cm. Urządzenia zostały wyposażone w żarówki renomowanej firmy Osram o bardzo długiej żywotności (50 000 h). Lampy zabiegowe posiadają stabilną podstawę, ciche kółka medyczne z hamulcem i sterylizowany uchwyt.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Lampy EXLED serii 300 wyróżniają się łatwością obsługi i elastycznością. Operator ma możliwość swobodnej regulacji wysokości urządzeń, może również zmieniać ustawienie głowicy tak, by strumień światła był precyzyjnie skierowany na obszar zabiegowy. Ergonomiczna konstrukcja powoduje, że sprzęt jest przyjemny i bezproblemowy w użytkowaniu.

WYSOKA JAKOŚĆ

Lampy zabiegowe EXLED serii 300 to certyfikowany sprzęt medyczny, który posiada niezbędne atesty i przeszedł szereg restrykcyjnych testów przed wprowadzeniem na rynek. Wszystkie komponenty zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY LAMPY ZABIEGOWE SĄ BEZPIECZNE?
Tak, lampy EXLED serii 300 są bezpiecznymi urządzeniami o wysokim profilu bezpieczeństwa.

GALERIA URZĄDZENIA

GWARANCJA

Oferowane przez nas lampy zabiegowe posiadają gwarancję producenta (na 12 miesięcy). Oznacza to, że w razie awarii sprzętu, nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić lub wymienić lampę, jeśli nie będzie możliwości jej naprawy.

PRECYZYJNA PRACA

Lampy zabiegowe pracują bardzo precyzyjnie i bezproblemowo.

EFEKTYWNOŚĆ

Zabiegi z użyciem zaawansowanych technologicznie lamp EXLED serii 300 pozwalają rozwiązać wiele problemów estetycznych i zdrowotnych.

ŁATWA OBSŁUGA

Lampy zabiegowe serii 300 są sprzętem intuicyjnym w obsłudze. Wystarczy ustawić parametry danego modelu lampy i postępować zgodnie z instrukcją producenta.