LASER DIODOWY 1060 NM- IDEALNE URZĄDZENIE DO LASEROWEJ LIPOSUKCJI

LasherShape Promax – maszyna do liposukcji laserowej

Ciepły laser lipolityczny to najnowocześniejsza nieinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej. Skuteczność lasera jest równie wysoka jak kriolipoliza. Zabiegi z jego użyciem są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe dla pacjenta. Laser diodowy o długości fali 1060 nm ma wysokie powinowactwo do podskórnej tkanki tłuszczowej. Przy pomocy specjalnych aplikatorów (tzw. padów) penetruje on tkankę tłuszczową na głębokość do 3 cm i podgrzewa ją do temperatury 42-47 stopni C, nie podgrzewając przy tym prawie skóry. W tej temperaturze następuje uszkodzenie adipocytów i inaktywacja komórek tłuszczowych, bez uszkodzenia skóry czy innych struktur tkankowych. Zniszczone adipocyty są metabolizowane i wydalane w naturalny sposób z organizmu. LaserShape Promax uszkadza nawet najbardziej uporczywy tłuszcz, na który nie działają inne metody wyszczuplania. Na rezultaty czeka się około 12 tygodni po zabiegu. Zabieg laserowy zapewnia redukcję tłuszczu w błyskawicznym tempie, to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny. Zabieg trwa ok 25 min, w zależności od powierzchni poddanej zabiegowi.

Zalety urządzenia:
– niemieckiej produkcji laser diodowy
– precyzyjny aplikator, który nie traci światła w trakcie transmisji
– wysoka wydajność i długa żywotność lasera
– głowice z chłodzeniem kontaktowym gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę przez oparzeniem
– inteligentny, prosty interfejs
– 5- poziomowy inteligentny system bezpieczeństwa

Zastosowanie

Lokalnie nagromadzona tkanka tłuszczowa (na brzuchu, boczkach, udach, ramionach, nad kolanami), modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, zmniejszenie obwodu pasa.

Krótki czas trwania zabiegu

Zabieg urządzeniem LaseShape Promax charakteryzuje się jednym z  najkrótszych czasów wśród zabiegów wyszczuplających na ciało. Jest to jedyne 25 min.

Głowice zabiegowe

4 głowice zabiegowe w postaci padów wielkości 4 cm x 8 cm, które pokrywają większy obszar zabiegowy i dają lepsze efekty


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Dla kogo przeznaczony jest zabieg LaserShape Promax?
Zabieg przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn chcących zredukować nadmiernie nagromadzony tłuszcz w określonej partii ciała. Zabieg wskazany jest dla osób o optymalnej wadze ciała lub z miejscową nadwagą, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej lub wymodelować sylwetkę.
Jak długo trwa zabieg i z jaką częstotliwością należy go wykonywać?
Zabieg trwa około 30 minut i można wykonywać go 1-2 razy w tygodniu.
Kiedy są widoczne efekty zabiegu?
Proces usuwania tkanki tłuszczowej trwa okolo 12 tygodni. W tym czasie obserwujemy zmniejszanie się ilości nagromadzonego tłuszczu w obszarze, który był poddawany zabiegowi .
Jak przygotować się do zabiegu?
Zaleca się 2 tygodnie przed zabiegiem nie przyjmować ziół i leków światłouczulajacych. Nie powinno się również opalać obszarów zabiegowych.
Czy zabieg jest bolesny i jakie objawy wystąpią po zabiegu?
Zabieg nie jest bolesny, towarzyszy mu uczucie delikatnego podgrzewania skóry. Po zabiegu odczuwana może być minimalna bolesność i tkliwość miejsca zabiegowego oraz zaczerwienienie i lekkie spuchnięcie skóry.
YouTube video

GALERIA URZĄDZENIA

ZABIEG BEZINWAZYJNY

Zabieg prowadzi do bezpiecznego pozbycia się tłuszczu, bez konieczności długotrwałej rekonwalescencji. Efektem jest modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu czy zmniejszenie się tkanki tłuszczowej.

SZYBKA PROCEDURA ZABIEGOWA

Zabieg charakteryzuje się najkrótszym czasem trwania nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej (tylko 30 minut).

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Urządzenie może niwelować nagromadzoną tkankę tłuszczową na wielu obszarach ciała – na brzuchu, boczkach, udach, ramionach czy nad kolanami.