INNOWACYJNE URZĄDZENIE RF DO PIELĘGNACJI CIAŁA

Legenda Deep Beauty – maszyna do radiofrekwencji

Legenda to jedna z najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych maszyn do pielęgnacji ciała. Redukuje zbędną tkankę tłuszczową z problematycznych obszarów sylwetki, bez naruszania ciągłości naskórka. Sprzęt Alura powstał z myślą o pacjentach, którym zależy na efektywnym i bezproblemowym leczeniu.

Zachęcamy do wyboru tego zaawansowanego technologicznie urządzenia, które dzięki wysokiej częstotliwości 448 kHz pozwala uzyskać znakomite efekty terapeutyczne na wielu polach. Prekursorem technologii 448 kHz był Dr Jose Caldet, który w 1983 roku wprowadził do chirurgii tzw. nóż elektryczny wysokiej częstotliwości. Dziś częstotliwość 448 kHz wykorzystywana jest również w medycynie estetycznej i stanowi ona podstawę działania urządzenia Legenda, w 2016 roku zyskała aprobatę FDA (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków).

Legenda jest łatwa w obsłudze i cechuje się wysokim profilem bezpieczeństwa podczas pracy. Urządzenie posiada interfejs kart SD, unikalne oprogramowanie monitorujące, pozwala przechowywać historię medyczną pacjentów w jednym miejscu. Legenda umożliwia automatyczne nagrywanie każdej sesji z opcją dodawania komentarzy. Użytkownik może korzystać z gotowych protokołów lub dostosowywać leczenie do indywidualnych potrzeb pacjenta. Przeciwwskazaniem do zabiegów są m.in.: protezy metalowe i implanty piersi, ostre stany zapalne, a także bardzo wrażliwe miejsca (np. otoczki sutkowe, okolice okołooczodołowe).

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

Legendę można wykorzystać do przeprowadzenia wielu zabiegów na ciało. Dzięki prądom o wysokiej częstotliwości 448 kHz wspomaga regenerację tkanek, wzmacnia odporność, przyspiesza metabolizm, usuwa cellulit, stymuluje wymianę jonową i łagodzi ból o różnym pochodzeniu (m.in. reumatyczny). Poprawia wymianę jonową, dzięki czemu pozwala zrównoważyć potencjał elektryczny w tkankach. Unikalna częstotliwość redukuje nie tylko powierzchniową tkankę tłuszczową, ale też rozwiązuje problemy z tłuszczem trzewnym (poprzez rozgrzewanie trzewnych adipocytów, które są wydalane z organizmu w naturalny sposób).

WYGODA UŻYTKOWANIA

Legenda została wykonana z wysokiej jakości materiałów, zanim maszyna trafiła na rynek, została poddana rygorystycznym testom. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki, aby zapewnić komfort operatorowi urządzenia. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że uchwyt z głowicą wygodnie mieści się w dłoni podczas pracy urządzenia.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

CZY ZABIEG BOLI?
Zabieg urządzeniem Legenda nie jest bolesny.
JAKI JEST MECHANIZM DZIAŁANIA URZĄDZENIA?
Urządzenie Legenda Alura wykorzystuje prądy o wysokiej częstotliwości 448 kHz, które w kontrolowany sposób ogrzewają ciało. Energia bezboleśnie przenika do głębokich warstw, dociera nawet do tłuszczu trzewnego.
KIEDY POJAWIAJĄ SIĘ EFEKTY ZABIEGU?
W zależności od problemu efekty terapeutyczne mogą być odczuwalne natychmiastowo (redukcja bólu stawów) lub w ciągu kilku kolejnych tygodni (wyszczuplenie ciała).
CZY URZĄDZENIE JEST BEZPIECZNE?
Tak, Introfill Iniector to certyfikowany sprzęt o wysokim profilu bezpieczeństwa.

GALERIA URZĄDZENIA

Podczas zabiegów Legenda Alura z użyciem stabilnej częstotliwości 448 kHz dochodzi do głębokiego ogrzewania ciała, fale radiowe powodują wzrost mikrocyrkulacji, biostymulują i zaopatrują tkanki w elementy, dzięki którym mogą się zregenerować. Legenda zapewnia aktywną terapię komórkową, wspomaga spalanie tłuszczu, koi dolegliwości bólowe, działa odmładzająco.

PRECYZYJNA PRACA

Urządzenie pracuje szybko i precyzyjnie, oddziałując na głębokie warstwy skóry. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga szczególnej rekonwalescencji.

EFEKTYWNOŚĆ

Zabiegi na ciało z użyciem maszyny Legenda pozwalają rozwiązać wiele problemów natury estetycznej i wspomagają zdrowie. Fale radiowe stymulują procesy naprawcze, poprawiają napięcie mięśni, wspomagają produkcję kolagenu, co wpływa na większą jędrność skóry. Kuracje łagodzą bóle stawów i przywracają elastyczność naczyń krwionośnych.

ŁATWA OBSŁUGA

Legenda jest urządzeniem intuicyjnym w obsłudze. Wystarczy ustawić parametry maszyny i postępować zgodnie z instrukcją działania.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.