URZĄDZENIE STYMULUJĄCE PRZEBUDOWĘ KOLAGENU ORAZ USUWANIA ZMIAN TRĄDZIKOWYCH

MRF- Advance – urządzenie do odmładzania skóry i leczenia trądziku

Advance to urządzenie, które łączy z sobą 3 technologie radiofrekwencję mikroigłową, zimny młotek oraz głowicę do niszczenia pojedynczych gruczołów łojowych w trądziku grudkowo-cystowym.

MRF- Advance to nowoczesne urządzenie zaprojektowane w celu stymulacji i przebudowy kolagenu w skórze oraz przeciwdziałania oznakom starzenia. Zabieg możesz zaproponować pacjentom, którzy zmagają się z trądzikiem, nadmiarem sebum, bliznami, rozstępami, a także osobom, które chcą po prostu zrewitalizować i odświeżyć cerę. Urządzenie umożliwia szybkie i skuteczne usuwanie zmarszczek, ujędrnianie, regenerację i odżywienie tkanek.

Radiofrekwencja mikroigłowa

Urządzenie wyposażone jest w głowicę z jednorazowymi kartridżami, w których znajdują się izolowane mikroigły. Głowica ta podczas zetknięcia kartridża ze skórą wytwarza podciśnienie, które zasysa skórę a mikroigły wbijają się w skórę i tworzą kanały. Energia fal radiowych jest dostarczana, gdy igły się cofają. MRF Advance pracuje na różnych głębokościach skóry, dzięki czemu parametry zabiegu można łatwo dostosowywać do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Zimny młotek- krioterapia

Zabieg wykonywany tą głowicą polega na schłodzeniu skóry po wykonanym wcześniej zabiegu w celu złagodzenia podrażniania czy zaczerwienienia skóry. Wydzielane zimno również świetnie radzi sobie z usuwaniem worków pod oczami, obrzęków i opuchniętych powiek powstałych podczas snu. Doskonale usuwa też opuchnięcia powstałe np. podczas przeprowadzania takich zabiegów jak mezoterapia. Można używać tej głowicy w zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej, jako niezależny zabieg a także jako element innego zabiegu.

Usuwanie zmian trądzikowych

Głowica z cienką izolowaną igłą służąca do usuwania gruczołów łojowych. Dzięki temu zabiegowi możemy pozbyć się problemu z nawracającymi zmianami trądzikowymi poprzez trwałą inaktywację gruczołu. Fala radiowa wytwarzana przez urządzenie i przepływająca przez wbitą w gruczoł igłę powoduje koagulację gruczołu i jego likwidację.

 


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

GALERIA URZĄDZENIA

Zabieg urządzeniem MRF Advance przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym. Narzędziem terapeutycznym jest głowica wyposażona w mikroigiły o odpowiednio dobranych długościach. Nakłuwanie tkanek powoduje powstawanie drobnych punktów koagulacyjnych, które pobudzają organizm do samodzielnej, intensywnej produkcji kolagenu w skórze.

NOWATORSKA METODA APLIKACJI FAL RADIOWYCH

Skóra nakłuwana jest igłami wprowadzanymi na głębokość od 0,5 do 3,5 mm, w zależności od potrzeb skóry pacjenta. Urządzenie emituje fale RF w głąb tkanki, nie naruszając przy tym naskórka, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny i nieinwazyjny. Pod wpływem energii RF skóra nagrzewa się do temperatury 55-65°C, a powstałe w ten sposób punkty koagulacyjne stymulują ją do produkcji kolagenu.

KOMFORTOWY ZABIEG

Zastosowanie urządzenia MRF ADvance nie wymaga specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym, więc jest całkowicie komfortowy i bezbolesny. Jedyną niedogodnością może być zaczerwienie skóry tuż po zabiegu, które może zostać zmniejszone przy użyciu głowicy chłodzącej.

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE

Pod wpływem podskórnej emisji fal radiowych skóra napina się i ujędrnia, a zmarszczki spłycają. MRF Advance doskonale radzi sobie z problemami skóry trądzikowej, rozszerzonymi porami, zapaleniem mieszków włosowych, workami i cieniami pod oczami, nierównomiernym kolorytem cery oraz innymi problemami skórnymi. Terapia przynosi również wymierne efekty w redukcji rozstępów i blizn.

DŁUGOTRWAŁE REZULTATY

Pierwsze efekty widoczne są niemal natychmiast po zastosowaniu MRF Advance. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy wykonać 3-4 zabiegi w miesięcznych odstępach. U większości osób efekty po zalecanej serii zabiegów są wyraźne i długotrwałe. Warto jednak zalecić pacjentowi zabiegi przypominające co 1-2 lata.