OCZYSZCZANIE WODOROWE- SKUTECZNA TERAPIA NAJCZĘSTSZYCH PROBLEMÓW SKÓRNYCH

NewFace- Skin – urządzenie do oczyszczania wodorowego skóry

Oczyszczanie wodorowe twarzy jest jednym z kosmetycznych, pielęgnacyjnych zabiegowych hitów, opartych na nowoczesnych, skutecznych i bezpiecznych technologiach. Łączy w sobie najważniejsze elementy pielęgnacji skóry – dokładne oczyszczenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację, a także zabieg typu anty-aging. Zastosowanie urządzenia New Face – Skin pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów i substancji aktywnych, usunięcie wolnych rodników, złuszczenie zrogowaciałych warstw naskórka. Profesjonalny zabieg wodorowego oczyszczania skóry kompleksowo zadba o jej stan łącząc efekty, jakie zapewnia hydrabrazja, infuzja, ultradźwięki i bipolarna fala radiowa.

 

6 głowic zabiegowych

Urządzenie New Face – Skin wyposażone jest w 6 głowic zabiegowych, które pozwalają na przeprowadzenie rozmaitych zabiegów na twarz. Są to: głowica do hydrodermabrazji,  głowica “zimny młotek”, plazma z bipolarnymi fale RF, głowica wytwarzająca mikrofale, głowica z falą radiową, atomizer do wtłaczania substancji aktywnych.

Skuteczność potwierdzona efektami

Dokładne oczyszczenie skóry jest podstawą zabiegów pielęgnacyjnych i wstępem do dalszych bardziej zaawansowanych działań dla urody. Urządzenie New Face Skin pozwala uzyskać kompleksowy efekt – od dogłębnego oczyszczenia do liftingu. Zapewni on skórze nie tylko oczyszczenie, ale także optymalne nawilżenie, regenerację, odświeżenie i poprawi elastyczność. W przypadku skóry z problemami zadziała leczniczo, a zarazem kojąco i regulująco. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Remedium na wiele problemów skórnych

Zabieg pomaga zmniejszyć i usunąć przebarwienia cery, poprawia jej napięcie i spłyca drobne zmarszczki. Udowodniono też korzystny wpływ oczyszczania wodorowego na trądzik różowaty – skutecznie łagodzi stany zapalne skóry. Procedura może być z powodzeniem wykonywana u osób z cerą bardzo wrażliwą, naczynkową czy skłonną do nadmiernego wydzielania sebum. Oczyszczanie wodorowe pomaga usuwać zaskórniki i inne zanieczyszczenia porów.

Niwelowanie szkodliwych wolnych rodników

New Skin – Face wykorzystuje skoncentrowany strumień wody podawany pod wysokim ciśnieniem. Podany strumień wody transportuje wodór, który dzięki swoim małym rozmiarom może bez problemów wniknąć do głębokich warstw skóry. Wolne rodniki dzięki swojej budowie bez trudu łączą się z innymi cząsteczkami, utleniając tym samym komórki tłuszczowe oraz włókna kolagenowe, w efekcie naruszając barierę ochronną skóry. Cząsteczki wodoru wykorzystują tę właściwość wolnych rodników, łącząc się z nimi. W wyniku zachodzących reakcji negatywne działanie wolnych rodników jest całkowicie zniwelowane.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy zabieg oczyszczania wodorowego jest bolesny?
Zabieg urządzeniem NewFace- Skin jest bezbolesny, towarzyszy mu uczucie delikatnego zasysania skóry.
Jakie są przeciwskazania do wodorowego oczyszczania skóry?
Wodorowe oczyszczanie skóry to zabieg bezpieczny i nieinwazyjny, jednak istnieją pewne przeciwwskazania tj. nowotwory, stany po ich usunięciu (5 lat) alergie na składniki wykorzystywane w zabiegu, nieleczona cukrzyca, infekcje, epilepsja, nadwrażliwość na działanie prądu, aktywna opryszczka, implanty i urządzenia elektroniczne obecne w ciele. Zabieg wykluczony jest także w ciąży oraz w czasie karmienia piersią.
Kiedy będą widoczne efekty? Jaka seria zabiegowa jest zalecana?
Od razu po wykonaniu zabiegu możemy zauważyć efekty oczyszczania wodorowego, zwłaszcza gdy zależy Nam na dogłębnym oczyszczeniu i odświeżeniu skóry oraz wyrównanie jej kolorytu. W celu uzyskania dogłębnego oczyszczenia i długotrwałych efektów zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępach 3 tygodni.

GALERIA URZĄDZENIA

Jedno urządzenie, wiele możliwości

Dermabrazja wodna urządzeniem New Face – Skin umożliwia leczenie wielu problemów skórnych. Nie tylko doskonale oczyszcza i nawadnia skórę, ale też złuszcza martwy naskórek, redukuje niedoskonałości, odmładza i wyrównuje koloryt skóry. Sześć funkcjonalnych głowic umożliwia dostosowanie parametrów zabiegu do różnych potrzeb skóry. Możesz zaproponować swoim pacjentom szereg zabiegów na twarz, które wykonasz przy pomocy tego nowoczesnego urządzenia.

Dla wymagających pacjentów

Dzięki zaawansowanej technologii zastosowanej w urządzeniu New Face – Skin na powierzchni skóry tworzą się cząsteczki wodoru (H2), które reagują z wodą aplikowaną podczas hydrodermabrazji. Dzięki temu woda i substancje aktywne wnikają głęboko do skóry właściwej.

Zabieg bankietowy

Hydrodermabrazja zaliczana jest do zabiegów bankietowych. Jej efekty są widoczne natychmiast, dlatego można zaproponować ją pacjentom, którzy chcą szybko odświeżyć cerę przed ważnym wyjściem, np. przed nocą sylwestrową, ślubem czy innym wydarzeniem.