WYJĄTKOWA PLATFORMA, KTÓRA UMOŻLIWIA UZYSKANIE ODMŁODZONEJ, ODŻYWIONEJ I UJĘDRNIONEJ SKÓRY.

OxyGeneo – maszyna do odmładzania skóry

Zabieg pielęgnacyjny 3 w 1 aktywnie odżywiający, witalizujący i nawilżający skórę:
• Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
• Infuzja rewitalizujących składników odżywczych
• Dotlenienie skóry

W trakcie zabiegu stosuje się specjalne kapsułki oraz żele bazowe w rozmaitych wariantach pozwalające silnie zrewitalizować, rozjaśnić i oczyścić skórę. Kapsułki są bogate w odpowiednio dobrane do potrzeb skóry składniki aktywne. Oxyderm to nowatorskie urządzenie służące do naturalnego dotlenienia skóry.

Fala radiowa

Technologia przeciwstarzeniowa RF trzeciej generacji powoduje redukcję zmarszczek, napięcie skóry, a także daje bezpieczne, skuteczne, przyjemne, natychmiastowe i długoterminowe rezultaty.

Ultradźwięki

Wygładzają zmarszczki i ujędrniają skórę, zmniejszają obrzęki wokół oczu, pobudzają krążenie krwi i metabolizm, ułatwiają wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry, rozluźniają napięte mięśnie, łagodzą stany zapalne, a także poprawiają szybkość przepływu limfy.

 


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaka jest częstotliwość wykonywania zabiegu?
Zabieg OxyGeneo w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów jest zlecany do wykonywania w serii ok 4-5 zabiegów co ok. 2 tygodnie, ale świetnie sprawdza się też jako „ zabieg bankietowy” wykonywany 1 dzień przed wielkim wyjściem.
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?
Czas utrzymywania się efektów na skórze jest uzależniony od wielu czynników indywidualnych , jednak średnio jest to ok 3 miesiące po zabiegu.
Jakie są przeciwskazania do zabiegu?
Podejrzenie nowotworu, nowotwór lub niedawno przebyty nowotwór, nieustabilizowana, nieleczona cukrzyca, zaburzenia krążenia, choroby serca, zmiany aktywne na obszarze zabiegowym takie jak: egzema, wysypka, obrzęk, uszkodzenia skóry, świeże rany i blizny, aktywny trądzik, trądzik różowaty, łuszczyca, choroby wirusowe, grzybicze i pasożytnicze skóry, zakrzepica, zapalenie żył, uczulenie na retinol lub kw. cytrynowy

GALERIA URZĄDZENIA

Reakcja chemiczna między kapsułkami a żelem aktywnym

W wyniku połączenia składników aktywnych zawartych w kapsułkach (stworzonych z węglanu sodu oraz kwasu cytrynowego) z komponentami zawieszonymi w żelu dochodzi do reakcji zwanej ,,efektem Bohra”, który powoduje

  • silne natlenieniu krwi w obszarze skóry poddanej zabiegowi
  • zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych
  • poprawę metabolizmu w komórkach skóry

Dzieje się tak dlatego, że na powierzchni skóry wytwarza się ogromna ilość mikropęcherzyków zawierających dwutlenek węgla. Wzrost stężenia CO2 zmniejsza powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Zabieg Oxyderm korzystnie wpływa na efekty wszystkich innych zabiegów przeciwstarzeniowych i poprawiających kondycję skóry. Dzięki dobroczynności zabiegu następuje zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włoskowatych, jak również zwiększeniu metabolizmu komórek skóry.