NAJWYŻSZA SKUTECZNOŚĆ W LASEROWYM USUWANIU TATUAŻU I PRZEBARWIEŃ

Laser pikosekundowy PicoFocus I

Laser PicoFocus I to jedno z najnowocześniejszych urządzeń do skutecznego usuwania tatuażu i przebarwień. Technologia pikosekundowa wykorzystuje ultrakrótkie impulsy, które pozwalają na rozbicie barwnika dosłownie na pył, co ułatwia jego usunięcie z organizmu.

PICOFOCUS® reprezentuje drugą generację laserów pikosekundowych, które dzięki autorskiej technologii są najbardziej innowacyjnym laserem medycznym dostępnym obecnie na rynku. Bezpieczny i mocny laser pikosekundowy do zastosowania w medycynie estetycznej dostarcza do skóry ultrakrótkich impulsów energii o czasie trwania bilionów sekund. Szerokość impulsu technologii wykorzystywanej przez laser pikosekundowy to zaledwie jedna setna szerokości impulsu lasera nanosekundowego. Efekt fotomechaniczny jest wyjątkowy: lepsze wyniki przy mniejszej liczbie zabiegów. Innowacją wprowadzoną przez PICOFOCUS® jest poziom mocy szczytowej poprzez ultrakrótkie impulsy, która jest dwa razy silniejsza niż jakikolwiek inny laser Picosecond. PICOFOCUS® umożliwia leczenie szerszej gamy typów skóry i wielu różnych kolorów tatuażu. Przy ultrakrótkim czasie trwania impulsu pikosekundowego ból podczas zabiegu jest mniejszy, a gojenie przebiega szybciej. Profesjonalne i wielokolorowe tatuaże można usunąć w znacznie mniejszej liczbie sesji niż za pomocą tradycyjnych laserów Q-switched.

Ten laser jest używany nie tylko do usuwania tatuaży, ale także do wielu innych wskazań, takich jak:

  • melasma,
  • plamy starcze,
  • znamiona,
  • piegi,
  • odmładzanie skóry,
  • rumień potrądzikowy,
  • trądzik zapalny,
  • trądzik różowaty.

Szerokie zastosowanie

Laser pikosekundowy umożliwia szybkie, niechirurgiczne usunięcie tatuażu, ale to nie koniec jego możliwości. Przy pomocy urządzenia PicoFocus I można również usunąć zmiany pigmentacyjne, wyrównać koloryt cery, a także przeprowadzić odmładzający resurfacing skóry (peeling laserowy).

Brak blizn

Urządzenie trwale i w sposób bezpieczny usuwa tatuaże, nie pozostawiając przy tym nieestetycznych śladów.

Cztery długości fal

Cztery długości fal do skutecznego rozbijania najpopularniejszych kolorów karnacji/atramentu:

1064 nm HP (konfiguracja standardowa)
532 nm HP (konfiguracja standardowa)
585 nm laser barwnikowy (opcjonalnie)
650 nm laser barwnikowy (opcjonalnie)

Dzięki czterem długościom fal można usunąć 9 najczęściej używanych kolorów tatuażu, od jasnopomarańczowego do ciemnej czerni.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy zabieg jest bolesny?
Podczas laserowego usuwania tatuażu można odczuwać pewien dyskomfort. Jednak dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii ultrakrótkiego impulsu oraz systemu chłodzenia, odczucia te są minimalne.
Czy skóra po zabiegu wymaga szczególnego traktowania?
Przez kilka dni po zabiegu pacjent powinien używać kremu przeciwsłonecznego na obszarze poddawanym laseroterapii, aby chronić delikatną skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.

GALERIA URZĄDZENIA

Wszechstronna technologia pikosekundowa

Laser pikosekundowy jest 100 razy szybszy niż tradycyjna technologia nanosekundowa, dzięki czemu rozbija barwnik tatuażu szybciej i efektywniej niż tradycyjne lasery. Urządzenie PicoFocus I rozbija cząsteczki atramentu na mikroskopijne elementy, które organizm jest w stanie bez problemu usunąć samodzielnie.

WYSOKA ENERGIA WYJŚCIOWA

Dzięki wysokiej mocy urządzenia barwnik tatuażu rozbijany jest szybko, a sam laser bardziej żywotny.

PRECYZJA

Dzięki precyzyjnej plamce zabiegowej energia rozprowadzana jest równomiernie po leczonym obszarze, docierając do źródła problemu i nie powodując efektu przegrzania czy uszkodzenia zdrowej tkanki.

MINIMALNY DYSKOMFORT

Ultrakrótkie impulsy (450 ps) nie tylko zwiększają skuteczność zabiegu, ale też skracają czas jego trwania i poprawiają komfort. Kontakt wiązki lasera z ciałem trwa krótko, dzięki czemu odczucia bólowe są minimalne.

BEZPIECZEŃSTWO

Skóra po zabiegu goi się bardzo szybko. Ryzyko niepożądanych skutków ubocznych jest znikome. Może wystąpić niewielkie zaczerwienienie i tkliwość skóry, ale objawy te szybko ustępują.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.