WIELOZADANIOWE URZĄDZENIE DO USUWANIA TATUAŻU I ODMŁADZANIA TWARZY

Laser Nd:YAG Q-Switched – maszyna do usuwania tatuażu i odmładzania skóry

ND:YAG LIGHT 1000 to laser Nd:YAG (neodymowo-yagowy) o szerokim zastosowaniu w kosmetologii i medycynie estetycznej. Nie tylko usuwa tatuaż i przebarwienia, ale też ma właściwości odmładzające.

Precyzyjne usuwanie tatuażu

Światło lasera rozbija pigment na drobne cząsteczki, które następnie usuwane są samodzielnie przez organizm. Dzięki krótkim impulsom i selektywnej fototermolizie laser oddziałuje tylko na pigment, oszczędzając sąsiadujące tkanki.

Działanie odmładzające

Wiązka laserowa ma również korzystny wpływ na kondycję skóry. Aktywuje tkankę do produkcji kolagenu i regeneracji.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy laser jest skuteczny?
Laser ND:YAG LIGHT 1000 jest certyfikowanym urządzeniem o potwierdzonym działaniu na podstawie wieloletnich badań. Aż 90% pacjentów potwierdza, że tatuaże w całości zostały usunięte, a rana zagoiła się bez komplikacji.
Czym charakteryzuje się laser neodymowo-yagowy?
Laser Nd:YAG wytwarza dwie długości fali – jedną w zakresie podczerwieni (1064 nm), a drugą wiązkę o długości fali 532 nm, która jest przydatna w przypadku powierzchownych zmian skórnych.
Czy laser ma dodatkowe funkcje?
Główną funkcją tego lasera jest usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego oraz zmian pigmentacyjnych. Można go również zastosować w zabiegach odmładzających.

GALERIA URZĄDZENIA

ND:YAG LIGHT 1000 – laser do zadań specjalnych

Terapeutyczne działanie urządzenia ND:YAG LIGHT 1000 to efekt selektywnej absorpcji impulsów laserowych. Pod wpływem wysokoenergetycznych „strzałów” lasera przebarwiona lub pokryta tatuażem tkanka gwałtownie się rozszerza. Dzięki ultrakrótkim impulsom zmieniona skóra pochłania energię lasera i wytwarza falę oscylacyjną. Efektem jest rozbicie barwnika na mikroskopijne cząsteczki, które następnie wydalane są z organizmu na zewnątrz na drodze procesów metabolicznych oraz fagocytozy makrofagów.

USUWANIE TATUAŻU, MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ORAZ ZMIAN PIGMENTACYJNYCH

ND:YAG LIGHT 1000 to sprawdzone narzędzie do likwidacji tatuaży we wszystkich kolorach, a także makijażu permanentnego. Skutecznie usuwa różnego rodzaju łagodne zmiany skórne – przebarwienia słoneczne, plamy starcze, znamiona, piegi i pieprzyki.

POPRAWA KONDYCJI SKÓRY

Wiązka lasera Nd:YAG wnika głęboko w skórę, aktywując tkankę do przyspieszonej regeneracji komórek. Dzięki temu można uzyskać takie efekty, jak: regulacja wydzielania sebum, zwężenie porów, wygładzenie zmarszczek, wyrównanie kolorytu cery, odmłodzenie i ogólna poprawa jakości skóry.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT

Elementy, z których powstało urządzenie to wysokiej jakości komponenty laserowe, wyprodukowane w USA oraz w Niemczech.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.