SKUTECZNA OCHRONA SKÓRY PODCZAS ZABIEGÓW LASEROWYCH, RF I IPL

System chłodzenia do zabiegów medycyny estetycznej Coolplus I

Coolplus I to system chłodzenia przeznaczony do zapobiegania uszkodzeniom termicznym spowodowanym laseroterapią, zabiegami intensywnym światłem (IPL) czy terapią falą radiową (RF). Urządzenie łagodzi ból, zaczerwienienia i obrzęki.

Parametry:

  • Ekran: dotykowy 7-calowy
  • Moc: 1500 W
  • Zakres temperatur: -4 st. C ~ -30 st. C (regulacja)
  • Prędkość wiatraka: 1-6 (regulacja)
  • Czas rozmrażania: 45 s
  • Waga netto: 85 kg
  • Napięcie: 110V, 60Hz, 6A, 220V, 50Hz
  • Wymiary: 760 x 470 x 840 mm
  • Wymiary opakowania: 865 x 520 x 962 mm

Końcówki w trzech rozmiarach

Trzy rozmiary wylotu chłodnego powietrza pozwalają na zastosowanie urządzenia podczas leczenia różnych partii ciała: głowica okrągła, głowica kwadratowa średnia, głowica kwadratowa duża.

Efektywny system chłodzenia

Minimalna temperatura pracy sięga -30°C, dzięki czemu urządzenie można zastosować podczas różnych zabiegów, wymagających chłodzenia skóry. Takie rozwiązanie znacząco podnosi komfort terapii i skraca okres rekonwalescencji.


WSZYSTKIE NASZE URZĄDZENIA PODLEGAJĄ PEŁNEMU WSPARCIU

Serwis

Dbamy o to, aby urządzenia były na bieżąco serwisowane. Jeśli pojawia się jakikolwiek problem, nasi eksperci naprawiają usterki.

Szkolenia

W ramach naszej usługi przeprowadzamy szkolenia dla pracowników z zakresu obsługi danego urządzenia. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania, a samo szkolenie jest bezpłatne.

Gwarancja producenta

Oferowane przez nas maszyny są objęte gwarancją producenta. Oznacza to, że w przypadku usterki nasi eksperci zadbają o to, aby naprawić bądź wymienić maszynę, jeśli naprawa nie będzie możliwa.


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Do czego służy Coolplus I?
Coolplus I to system, służący do chłodzenia wybranych obszarów ciała podczas zastosowania urządzeń generujących wysoką temperaturę, takich jak laser, IPL czy RF.
Czy maszyna jest bezpieczna?
Tak, korzystanie z tego coolera jest bezpieczne i nie szkodzi naszemu zdrowiu. Urządzenie zwiększa też bezpieczeństwo innych zabiegów.

GALERIA URZĄDZENIA

Coolplus I – większy komfort zabiegów w Twoim gabinecie

W przeciwieństwie do innych metod chłodzenia, takich jak chłodzenie kontaktowe, spray kriogeniczny czy okłady lodem, Coolplus I może schłodzić naskórek przed, w trakcie i po zastosowaniu energii laserowej, bez zakłócania jej działania. Coolplus I obniża temperaturę skóry szybko, zmniejszając ryzyko poparzenia. Utrzymuje stałą dawkę chłodzenia przez cały czas leczenia.

INTELIGENTNY SYSTEM

Urządzenie ma przyjazny dla użytkownika system oprogramowania. Jego obsługa jest intuicyjna i nie powinna sprawiać żadnych trudności.

WYSOKI KOMFORT ZABIEGÓW

Urządzenie kontroluje temperaturę skóry podczas różnych procedur, dzięki czemu może znacząco ograniczyć skutki uboczne i zwiększyć zadowolenie pacjenta z zabiegu. Łagodzi takie objawy, jak: zaczerwienienia, obrzęk, strupki i ból. Ponadto zmniejsza ryzyko infekcji.

WYDAJNE URZĄDZENIE

Dzięki wysokiej mocy 1500 W Coolplus I może pracować nieprzerwanie przez długi czas.

DOSTAWA I SZKOLENIE

Zamówiony sprzęt dowozimy do Państwa gabinetu, uruchamiamy oraz przeprowadzamy kompleksowe szkolenie.