Modelowanie sylwetki przy pomocy Vshape – jedno urządzenie, wiele możliwości

26 listopada, 2021

Modelowanie sylwetki przy pomocy Vshape – jedno urządzenie, wiele możliwości

Nowoczesna technologia wychodzi naprzód oczekiwaniom współczesnych pacjentów klinik medycyny estetycznej. Modelowanie sylwetki przy pomocy nowoczesnych urządzeń jest bezpieczne i mało inwazyjne, a jednocześnie bardzo skuteczne, dające efekty porównywalne z zabiegami chirurgii plastycznej. Urządzenie Vshape wykorzystuje aż 4 różne technologie, dzięki czemu umożliwia przeprowadzenie kompleksowych zabiegów na ciało – ujędrniających, wyszczuplających, poprawiających kształt sylwetki. Wyjaśniamy, na czym polega to innowacyjne rozwiązanie.

Wielofunkcyjne urządzenie do modelowania sylwetki

Urządzenie do modelowania sylwetki Vshape łączy w sposób rewolucyjny cztery sprawdzone w medycynie estetycznej technologie: 

  • podczerwień (IR), 
  • bipolarne fale radiowe (RF),
  • masaż próżniowy,
  • kawitację (ultradźwięki). 

Dzięki takiemu połączeniu możliwe jest przeprowadzenie bezpiecznej i skutecznej terapii, polegającej nie tylko na pobudzeniu skóry do regeneracji, ale również redukcji tkanki tłuszczowej. Połączenie kilku technologii pozwoliło na głębsze działanie i dotarcie do różnych problemów ze skórą i sylwetką, z jakimi zmagają się pacjenci. Bipolarne fale radiowe na przykład wnikają na głębokość do 15 mm, dzięki czemu możliwa jest skuteczna redukcja miejscowych depozytów tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie stelażu skóry. Każda z zastosowanych technologii odgrywa ważną rolę w pobudzaniu organizmu do podjęcia procesów naprawczych. 

Jak Vshape modeluje sylwetkę?

Zsynchronizowane działanie podczerwieni, fal radiowych i kawitacji pozwala na podgrzanie włókien, znajdujących się w skórze do odpowiedniej temperatury, czego efektem jest produkcja nowych włókien kolagenowych, odpowiadających za jędrność i elastyczność. Miejscowe zwiotczenia skóry zostają zniwelowane, a mięśnie podkreślone.

Zadaniem tego nowoczesnego sprzętu do modelowania sylwetki jest również spalanie tkanki tłuszczowej. Ściany komórek tłuszczowych podczas zabiegu zostają naruszone, a ich zawartość wydostaje się na zewnątrz. Organizm jest w stanie samodzielnie usunąć uwolniony w ten sposób tłuszcz. 

Urządzenie powoduje również drenaż limfatyczny, który poprawia przepływ krwi i limfy, wspomaga detoksykację organizmu i wpływa na zdrowy wygląd skóry.

Za co Twoi pacjenci docenią urządzenie Vshape?

Vshape to urządzenie do modelowania sylwetki, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów. Ten innowacyjny sprzęt potrafi w mało inwazyjny sposób zredukować tkankę tłuszczową i ujędrnić ciało. Efekty, jakich można się spodziewać po terapii to: 

  • redukcja cellulitu, 
  • poprawa napięcia skóry,
  • zmniejszenie obwodu talii, 
  • wyrzeźbienie sylwetki.

Wielu pacjentów rezygnuje z zabiegów medycyny estetycznej w obawie przed bólem. Urządzenie Vshape zapewnia pełen komfort terapii, bez konieczności stosowania znieczulenia. Ale to nie wszystko. Masaż próżniowy zastosowany podczas terapii ma nie tylko właściwości ujędrniające i wyszczuplające, ale też relaksujące. 

Dzięki zróżnicowanym głowicom zabiegowym i możliwości ustawienia odpowiednich parametrów terapii urządzeniem Vshape można posłużyć się również podczas zabiegów na twarz. Precyzyjna głowica o płytkim działaniu znakomicie sprawdza się w redukcji zmarszczek na czole, w okolicach oczu i ust. Doskonale ujędrnia i poprawia napięcie skóry twarzy. Planujesz zakup urządzenia do kompleksowego modelowania sylwetki? Skontaktuj się z doradcami LightDerm – pomożemy Ci dobrać najlepszy sprzęt do Twojego gabinetu medycyny estetycznej.